Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

ALTINDAĞ KOMBİ SERVİSİ

altındağ kombi servisi

Altındağ Kombi Servisi olarak sisteminizin çalışmasını engelleyen bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda Ankara kombi tamiri servisimize başvurmanızı bekler ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Altındağ Kombi Servis numaramızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Altındağ Firmamız tarafından değişen parçalar 1 yıl garantilir. Kombi Bakımı Hangi Aralıklarla Yapılmalı? Altındağ Kombi bakımının belirli periyotlarda bakımın yapılması gerekmektedir. Klima bakım ve onarım yaptırmak isteyen hemşeri illerimiz Ankara Altındağ ve çevre ilçelerden 0312 322 18 18 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. kombi servisi Altındağ şubesi olarak Ankara geneline de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ankara Kombi Hastanesi, uzman ekibi ve geniş servis ağı ile ; “kombi servisi” , “kombi arıza servisi” , “kombi bakımı” , “petek temizliği” gibi hizmetler sunmaktadır.

Altındağ  Kombi Bakım Servisleri en hızlı şekiller de sizlere ulaşım sağlayarak hizmet sağlamaktadır. Altındağ Kombi Yetkili Servislerin fiyatlarına bağlı kalmadan kendi bütçenize uygun tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Ankara merkezli servisimiz genç ve dinamik bir ekip olarak %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyoruz. Ankara Altındağ Kombi Tamir Servisi olarak uzun yıllar edindiğimizle ve kaliteli, profesyonel teknik servis ekibiyle en iyi kalitede ki hizmeti sunmaktayız. En kaliteli ve orjinal yedek parçaları kullanarak Ankara geneline garantili hizmet vermekteyiz. Altındağ Kombi Servisi Ankara, kombi arıza ya da bakım söz konusu olduğunda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Altındağ Tüm markalara destek vermekteyiz. Ankara da Kış mevsimi gelmeden kombi bakımı yaptırmak için Altındağ kombi ustalarından destek alabilirsiniz. Servisimiz bu konuda güvenilir ve kaliteli hizmetlerini tüm Ankara kanıtlamış bir servis olarak hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Ankara ilinde kombi bakımı sektöründe kendini ispat etmiş başarılı bir kombi servisiyiz. Firmamızın uzman ekipleri ile vermiş olduğu hizmetler Ankara ve tüm çevresi içindir.

HİZMETLERİMİZ

Altındağ Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Altındağ Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Altındağ Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Altındağ Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Altındağ Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Altındağ Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Altındağ Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Altındağ BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Altındağ Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Altındağ ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Altındağ Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Altındağ Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Altındağ Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

altındağ kombi bakımı

Altındağ Kombi Servisi

Ankara bölgesinin her semtine servis vermekle birlikte zamanında ve en kısa sürede arızaların giderilmesine özen gösterilmektedir. Altındağ Kombi Bakım Onarım ve Montaj konusunda uzman ekiplerle Ankara geneline servis hizmeti veririz. Altındağ Kombi Tamiri bünyesinde çalışan tüm kadro işinde ehil ve uzmandır. Ankara içerisinde sektördeki tecrübemiz en hızlı ve çabuk sonuç verecek biçimde kalorifer temizliğini petekleri sökmeden daire içerisini kirletmeden yapmaktayız. Ankara Altındağ merkezli kombi servisimiz, diğer semtlere de hızlı kombi hizmetleri verir. Ankara Altındağ ilçelerinde bulunan kombi servisi tüm Ankara halkının hizmetindedir. Ankara Altındağ zeki beyaz eşya Teknik olarak kombi servisi kış kampanyalarını başlatmış bulunuyoruz.

Doğalgaz Altındağ Kombi Bakım İşlemleriniz için özel servis olarak hizmet sağlamaktayız.

Altındağ de faaliyet gösteren firmamız, Ankaranın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Altındağ KOMBİ SERVİSİ, Kombi Servisi hizmetimizi Ankara’un tüm semtlerine 7/24 vermekteyiz. En kısa sürede Ankara ilindeki adresinizde olmaya çalışıyoruz. Ankara Altındağ Kombi Tesisat Temizliği kampanyamızı tesisatı temizlenmemiş ev kalmasın diye sadece 150 TL’dir. Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde hizmet vermekte olana Kombi Bakım Tamir Servisimiz ustaları her an hizmetinizde olup, petek temizliği ve kombi temizleme konusunda gayet başarılı ve her zaman gelişmiş ekipmanlarla hizmet sunulur.

Altındağ Kombi Servisi

Altındağ Kombi Bakımı ve Tamirinin yanısıra, kombi ve şofbenleriniz ile ilgili her türlü sorununuzun giderilmesi için çözümler üretiyoruz. Altındağ Kombi Servisi sloganı ile bakımı kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz. Kombi tamiri Ankara olarak kombi cihazlarınızda oluşan tüm arızalar için yanınızdayız. Ankara Kombi Hastanesi, uzman ekibi ve geniş servis ağı ile ; “kombi servisi” , “kombi arıza servisi” , “kombi bakımı” , “petek temizliği” gibi hizmetler sunmaktadır. Ankara Altındağ merkezli kombi servisimiz, diğer semtlere de hızlı kombi hizmetleri verir.

%100 müşteri odaklı çalışmalarımız ve başarılı tamir işlemlerimizle Ankara ve civarına hizmet veriyoruz.

Ankara kombi servisi için ve Ankara Altındağ genelinden de bizi arayabilirsiniz. Altındağ Kombi Bakım Servisi tamir işlemlerinizi aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Altındağ faaliyet gösteren firmamız Ankaranın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Kombi tamirindeki uzman ustalarımız sizlere Ankara ve her noktasında kesintisiz tamir ve bakım hizmeti veriyor. Ankara ve çevre il ve ilçelerde servis hizmeti veren, teknik servisimiz geniş müşteri portföyüne sahip bir firmadır. Ankara kombi Tamiri bünyesinde çalışan tüm kadro işinde ehil ve uzmandır. Altındağ Kombi Arıza marka ve modellerine vakıf olan uzman kurum kısa sürede olumlu sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Ankara Kombi Servisi, genişleyen servis ağı ile bir çok yerde kusursuz hizmet vermekte. Ankara kombi bakımını her yıl yaptırmazsak ısınma sorunu ile karşılaşabiliriz.

altındağ kombi tamiri

Altındağ Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.