Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

BEŞİKTAŞ BOSCH KOMBİ SERVİSİ

beşiktaş bosch kombi servisi

Beşiktaş Bosch Kombi Servisi cihazlarınız ve soğuk havalardan etkilenmemeniz adına aynı gün içerisin de tamir-onarım hizmetini sağlamaktayız. İstanbul Beşiktaş Bosch Servisi kombi montaj bakım arıza satış sonrası hizmeti verilmektedir. Beşiktaş kombi servisimizin Bosch cihazınızın servis ücretlendirmesini öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz. Kombiler başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı için İstanbul Beşiktaş Bosch servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Kombi servisi Beşiktaş Bosch cihazlarınızın bakımları uygun fiyatlarla firmamız tarafından uygulanmaktadır. Bosch Kombinizde oluşacak tüm arızalar için sadece iletişim numaramızı arayarak hızlı servisimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bosch kombi müşterilerinin tüm sorunlarına kısa sürede çözüm üretmektedir. Firmamız Bosch doğalgaz cihazları için yerinde arıza tespiti, onarım ve bakım hizmetleri vermektedir. İstanbul Beşiktaş Bosch Kombi Servisi , Bosch kombi montajı ve Bosch yardımcı cihaz ve parçalarına arıza tespiti ve onarımı hizmetleri de vermekteyiz. İşçilik ve parça değişimlerimiz 1 yıl süreyle Beşiktaş Bosch Kombi Servisimizin garantisi altındadır ve TSE’li orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Bosch kombi bakım servisimiz hızlı bir şekilde kombi cihazınıza bakım yapabilir. Size en yakın bölgeden Beşiktaş Bosch Servisi bulunmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Cihazlarda kullanmış olduğu teknolojiyi kendi arge’sinde geliştirmekte olan Bosch kendi özgün teknolojisini bizlerle paylaşmaktadır. İstanbul Beşiktaş Bosch servisi olarak kombi bakım, kombi onarım hizmeti vermekteyiz. Beşiktaş Bosch Kombi Arıza deneyimli ve dinamik teknisyenleriyle bölgemizde yer alan en ücra köşelere kadar 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet götürmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Beşiktaş Bosch Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Beşiktaş Bosch Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Beşiktaş Bosch Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Beşiktaş Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Beşiktaş Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Beşiktaş Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Beşiktaş Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Beşiktaş BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Beşiktaş Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Beşiktaş ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Beşiktaş Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Beşiktaş Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Beşiktaş Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

beşiktaş bosch kombi bakımı

Beşiktaş Bosch Kombi Servisi

Yerinde tamiratı mümkün olmayan Bosch cihazlarınız atölyeye alınarak 1-2 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir. Yılların deneyimiyle hizmet verdiğimiz müşterilerimize bir Türk markası olan Bosch kombi servisi ile en çok karşılaştığınız kombi arızaları için hizmetinizdeyiz. İstanbul Beşiktaş Bosch kombi servisi olarak tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Bosch kombi servisi çağırırken ödeme yapmadan önce mutlaka fiş talebinde bulunun.

Bosch arıza kodları genel olarak cihazın neden çalışmadığı konusunda kullanıcıya bilgi vermektedir. Her yıl düzenli yapılan bakımlar sayesinde Bosch kombinizin ilerde arıza çıkartmasını engelleyebilirsiniz. Beşiktaş Bosch kombi bakım hizmeti veren firmamız, tecrübeli ve deneyimli personeli ile kombilerinizin bakımlarını büyük bir titizlik içinde gerçekleştirmektedir.

Servis sırasında cihaz parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal Bosch yedek parçası kullanılır. Beşiktaş Bosch Kombi servisi cihazlarınız ve soğuk havalardan etkilenmemeniz adına aynı gün içerisin de tamir-onarım hizmetini sağlamaktayız. Bakımı yaptırılmayan kombinin verdiği hasarların fiyatı, Bosch kombi bakım ücreti ve kombi fiyatının iki üç katı kadar bir ücret tutmaktadır. Bosch ev aletleri, klima, soğutucular, buzdolabı, ankestre ve çamaşır makinası gibi ürünlerin bakımlarını da yapmaktayız.

Beşiktaş Bosch Kombi Servisi

Bosch kombiniz yoğuşmalı ise mutlaka yoğuşma giderinin yapılması gerekmektedir. Bosch markasının üretmiş oldukları kombi cihazları oldukça kaliteli cihazlar olup düzenli bakım işlemleri yapılmış oldukları takdirde kullanımlarını uzun süre boyunca gerçekleştirmeniz de oldukça mümkün olacaktır. İstanbul bölgesindeki başarılı tamir işlemlerimizle Beşiktaş Bosch Servisi kombilerinizin tüm tamirat işlemlerini yapmaktayız. İstanbul Beşiktaş Bosch Kombi Servisi çağrı merkezinden bizlere ulaşabilir, randevu alabilirsiniz. İstanbul Bosch kombi servisi, Bosch kombi tamiri, Bosch kombi onarımı, Bosch Kombi yıllık bakımı konularında bizi arayabilirsiniz. 

Bosch kombi, şofben, doğalgaz soba cihazlarınıza özel servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul ili merkez ilçelerinde, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktadır. Beşiktaş Bosch Kombi Servisi onarımından veya bakımından sonra tam randımanlı bir doğalgaz ısıtma performansı elde etmek için kalorifer peteklerini en az iki yılda bir temizlettiriniz. Beşiktaş Bosch özel servisimiz İstanbul bölgesindeki geniş servis ağıyla sizlere kaliteli hizmetler sunar.

beşiktaş bosch kombi tamiri

Beşiktaş Bosch Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.