Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

BOĞAZİÇİ KOMBİ SERVİSİ

boğaziçi kombi servisi

Boğaziçi Kombi Servisi olarak Ekibimiz her gün Ankara ilinde onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Boğaziçi Kombi Tamiri işlemini mutlak olarak işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Boğaziçi faaliyet gösteren firmamız Ankara’nın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ankara genelinde Boğaziçi Kombi Bakım Servisi her zaman hizmetinizdeyiz. Ankara ilinin her bölgesine bakan ve işini en iyi yapan fişli-faturalı Ankara tek Teknik Servisi. Ankara ve tüm bölgesin de kesintisiz tamir hizmetimizle kombilerinizin sorunlarını gidermekteyiz.

Boğaziçi Haftanın yedi günü kombileriniz ile ilgili problemleri ortadan kaldırıyoruz. Boğaziçi Kombi Tamirinin yapılmasının birçok avantajı da bulunuyor. Eviniz de sürekli bir sıcak su ve ısı değerlerinin de tam istediğiniz gibi olması adına Boğaziçi Kombi ve Petek Temizliği Servisi olarak tam bir müşteri memnuniyeti ile hizmet vererek kombinizin de daha uzun bir ömür ile sizlere hizmet vermesini de sağlıyoruz. Ankara Kombi bakım servisimizde Kombi bakım ücreti ve fiyatları, kullanmakta olduğunuz kombi markasına göre değişiklik gösterir. Boğaziçi bölgesin de uzun yıllardan beridir Kombi servisi hizmetini sağlamaktayız. Boğaziçi Kombi Arıza Servisi, olarak hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktadır. Boğaziçi faaliyet gösteren firmamız, Ankara tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermektedir. Boğaziçi Kombi Arızası nasıl düzeltilir kombi arıza vermeden önce ne yapılmalı konusun da sizlere her zaman destek sağlamaktayız. Sağladığımız hizmet öncesi ve sonrası müşteri yelpazesi ile Ankara ilinin en başarılı servisi olmayı hedeflemişizdir. Ankara ve tüm çevresine ilçelerine özel olarak kombi hizmeti vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Boğaziçi Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Boğaziçi Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Boğaziçi Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Boğaziçi Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Boğaziçi Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Boğaziçi Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Boğaziçi Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Boğaziçi BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Boğaziçi Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Boğaziçi ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Boğaziçi Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Boğaziçi Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Boğaziçi Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

boğaziçi kombi bakımı

Boğaziçi Kombi Servisi

Boğaziçi Kombi ve Petek Temizliği Servisi olarak Her marka kombinin bakımı yetkili personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Ankara genelinde Radyatörlerinizi yerinden çıkarmadan evinizi kirletmeden petek temizliğini yapıyoruz. Ankara içerisinde sektördeki tecrübemiz en hızlı ve çabuk sonuç verecek biçimde kalorifer temizliğini petekleri sökmeden daire içerisini kirletmeden yapmaktayız.

Boğaziçi Kombi Servisi olarak en uygun servis ücretleri ile arıza tespitlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Boğaziçi Kombi Bakım ve Arıza Servis Hizmeti olarak Teknik uzman personeli ile Ankara ve her yerine servis sunmaktadır. Boğaziçi Kombi Servisi olarak merkez ilçeler ile beraber bütün ilçelere hizmetinizdeyiz. Ankara kombi Servisi olarak Müşterilerimize Daima En kaliteliyi en uygun fiyat vermeyi prensip edinmişizdir. Sisteminizin çalışmasını engelleyen bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda Ankara kombi tamiri servisimize başvurmanızı bekler ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Boğaziçi Kombi Servisi

Profesyonel bir çağrı merkezi ile Ankara halkının hizmetindeyiz. Her tür kombi modeline müdahale edebilecek teknisyenlerimiz ile Ankara ve tüm çevresine hizmet sağlarız. Boğaziçi Kombi Bakım ve Arıza Servisi olarak Ankara bölgesine teknik servis sektöründe en iyi hizmeti sunarız. Servis olarak Ankara da bulunan tüm ilçe ve semtlere hizmet götürüyoruz. Ankara bölgesinde kombi servisi arayışı içindeyseniz, güvenilir ve kaliteli işçilikli olan firmamıza ulaşınız. Ankara gibi bir şehirde bütün kombi bakım ustalarına aynı derecede güvenmemiz ne kadar doğru olabilir ki. Ankara kombi merkez servisimiz tüm semtlere hızlı ve garantili hizmet imkanı tanır. Boğaziçi Kombi Arıza uzman ekiplerimiz dahilin de tespit edilmektedir. Boğaziçi Kombi Servisi firmamız bir yıl parça garantili hizmet sunmaktadır.

Boğaziçi Özel Kombi Servisi Alanında uzman ekibimizle kaliteli hizmetin farkını Ankara ÖZEL Kombi ile yaşayın. Kombi tamirindeki uzman ustalarımız sizlere Ankara ve her noktasında kesintisiz tamir ve bakım hizmeti veriyor.

Boğaziçi Yetkili Kombi Servisi olarak Ankara ve her yerine hızlı ve zamanında servis sağlıyoruz. Sertifikalı uzman ekibimiz ile Ankara ve tüm ilçelerine kombi tamir ve bakım hizmeti sunarız. Ankara kombi servisi hizmetimiz tüm Ankara dolayını kapsamaktadır. Ankara merkezinde ve merkezden tüm semtlere kombi, klima doğalgaz ocak, radyatör petek temizliği hizmetlerini garantili olarak vermekteyiz.

boğaziçi kombi tamiri

Boğaziçi Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.