Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

ÇATALCA ALARKO KOMBİ SERVİSİ

çatalca alarko kombi servisi

Çatalca Kombi Servisi olarak İstanbul bölgesindeki başarılı tamir işlemlerimizle Alarko kombilerinizin tüm tamirat işlemlerini yapmaktayız. Alarko Termoclass Kombi Yedek Parça Servisi için 4 servis aracımızla tüm merkez ilçelere hizmet vermekteyiz. Kış aylarına girmeden Alarko kombilerinizin bakımlarını uygun fiyata yapmaktayız. Çatalca Alarko kombi servisi hizmeti veren firmamız, tecrübeli ve deneyimli personeli ile kombilerinizin bakımlarını büyük bir titizlik içinde gerçekleştirmektedir.

Alarko markalı bir ürününüz ile ilgili sorununuz var ve Çatalca bölgesinde iseniz servisimizi hemen arayabilirsiniz. İstanbul Çatalca Alarko Kombi Servisi olarak amaçlarımızın başında kullanıcılarımızı bekletmemek onlara hak ettiği hizmeti vermektir. Ülkemizin en sık kullanılan Alarko markalı kombilerimiz sağlam ve uzun ömürlüdür.

Alarko kombileri bakımları yapılmazsa zamanla çalışma potansiyeli düşer. Alarko kombi parça değişimleriniz de dikkat etmeniz gereken, Alarko ürünlerinden olması ve orijinal olması, Çatalca Alarko servisi olarak parçalarınızı yüz de yüz orijinal parçalarla değişim yapıyor ve değişim yapmış olduğumuz parçalara 1 yıl garanti imkanı sağlamaktayız. Alarko Kombi bakımının faydası; tüketilen yakıttan ve enerjiden tasarruf sağlanmasını sağlar. Alarko Kombi bakımı ağustos ayının sonu eylül ayının başlarında yapılması gerekmektedir. Alarko kombinizde oluşan arızalara İstanbul Çatalca Alarko kombi servisimiz yedek parça stoklarıyla servis süresini hızlandırmaktadır. Kullanmış olduğunuz Alarko cihazlarınıza düzenli aralıklarla gaz kaçak kontrollerinin yapılması çok önemlidir. Alarko kombiniz de potansiyel bir arıza durumu ortaya çıkarsa müşterinin bilgisi dâhilinde bakımdan önce söz konusu arıza ortadan kaldırılacaktır Arızaları hızlı bir şekilde giderme kapasitesine sahip olan firmamız İstanbul ve tüm noktalarına hizmet verir.

Alarko Kombi bakımından sonra en fazla sorun yaşanan peteklerde de bakım ve temizlik işlerinin yapılması gerekmektedir. Alarko kombi servisi İstanbul içinde işinde uzman ekiplerden oluşmaktadır. İstanbul Çatalca Alarko Servisi kullanıcılarına deneyimli servis personeli hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Çatalca Alarko Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Çatalca Alarko Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Çatalca Alarko Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Çatalca Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Çatalca Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Çatalca Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Çatalca Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Çatalca BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Çatalca Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Çatalca ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Çatalca Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Çatalca Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Çatalca Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

çatalca alarko kombi bakımı

Çatalca Alarko Kombi Servisi

Çatalca Alarko Servisi olarak kombi bakımı ve kombi tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Alarko kombi bakım işlemleriniz hem sizin istediğiniz zamanda yapılır hem de kombiniz de büyük arızalanmalar varsa bu arızalanmalar giderilmektedir. İstanbul genelinde Alarko kombileriniz için yerinde Çatalca Alarko kombi servisi sunmaktayız. Çatalca Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızın kesilmemesi için yıllık Alarko kombi bakımlarınızı yaptırınız.

Çatalca Alarko Kombi Bakım ve Servis İstanbul Çatalca Alarko Kombi Servisi hizmetleri için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli Alarko Kombi Tamir hizmeti sağlamaktadır. Alarko kombinizle ilgili probleminiz her ne olursa olsun bir telefon kadar uzağınızdayız. Çatalca Alarko servisimiz güncel gelişimleri takip edip yıllık yapılan eğitim seminerlerine katılmada ve eğitim ile ilgili kurs başarılarını en üst seviyede tutmada gayret gösteririz. Kombi servisi olarak Alarko, Alarko, demirDöküm, eca, Alarko, Alarko cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız İstanbul kombi servisine hoş geldiniz. Alarko kombilerin bakım ve onarımlarında uzman ve kendini kanıtlamış teknik ekiplerimizden kombi tamir işleriniz için yardım alabilirsiniz. Alanında uzman personelimiz ve güçlü teknik altyapımız ile Alarko markada dahil olmak üzere her kombi markasının tüm hizmetlerinizde yanınızdayız.

Çatalca Alarko Kombi Servisi

Devirdaim pompası Alarko kombi cihazlarının verimini ve işlevini devam ettirmek açısından son derece önemli bir malzemedir. Markalar içinde en çok kullanılan Alarko isimli markadır. Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun yıllardır aynı teknik üzerinden giderek Çatalca Alarko Kombi Servisi sorunları ile ilgilenmekteyiz. Alarko kombilerinin yıllık bakımlarını yapmamızın yanı sıra kombi tamir de yapıyoruz. Alarko kombi servisi İstanbul içinde acil servis araçlarıyla bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşabilmektedir. Alarko kombileriniz de aşırı yüklenme olduğu anda ciddi anlamda hasarları meydana getirmektedir.

Çatalca Alarko Servisi kombi hizmeti esnasında hızlı servis imkanı sunarak sorunlarınıza aynı gün içerisinde olumlu sonuçlar alırsınız. Kombi firmamıza ulaşım sağlayarak Alarko kombinize hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Alarko kombi kontrol panelinin veya voltaj göstergesinin arızalanması durumunda, güç kablosunun ve soketin hasar görmediğinden emin olun, ancak bu tür arızaların nedeni de elektronik kontrol kartında bir arıza olabilmektedir bu durumda uzman teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz. Çatalca Alarko Servisi Genel kombi bakımı yılda bir kere yapılması gerekmektedir. Alarko kombinizde oluşan arızalara Çatalca kombi servisimiz yedek parça stoklarıyla servis süresini hızlandırmaktadır.

çatalca alarko kombi tamiri

Çatalca Alarko Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.