Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

ÇATALCA ECA KOMBİ SERVİSİ

çatalca eca kombi servisi

Çatalca ECA Kombi Servisi olarak Bakım tamir servis işlemlerinin toplamı ECA kombinin kaliteli bir kullanım ömrü olmasını sağlar. ECA Kombi bakım servisimiz de gizli masraflar veya ücretler yoktur ve iş için gereken tüm parçaları ve işçiliği kapsar. ECA Kombinizin performansı ve içerisindeki havasının alınmasındaki büyük rol oynayan ek ara birimlerden bir tanesi de vana ve musluklardır. Çatalca ECA Servisi Kombi Tamir Yerleri arasında yer alan Çatalca kombi servisimizin güvenilir hizmet olanakları mevcuttur. ECA kombi arıza kodlarını web sitemiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. İstanbul Çatalca ECA Kombi Servisi olarak sizlere işlerin de en iyi olan ustalarımızı yönlendiriyor ve kombi bakım ve tamir işlemlerinizi yaparken de sizleri güvence altına alarak işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Çatalca ECA Servisi üreticiden orijinal parçalar satın almamızı sağlayan firmamızın resmi bir ortağıdır, böylece ısıtma ekipmanı için satış sonrası hizmetler sunarak bileşenlerimizin yüksek kalitesini garanti edebiliriz.

ECA kombinizde Tesisat bağlantılarında çatlaklar olması, su vanasının arızalanması, hava tahliyesinin azalması kombinin su akıtmasına sebep olabilir. İstanbul Çatalca ECA Servisi kombileriniz için yerinde ECA kombi servisi sunmaktayız. Çatalca ECA kombi servisi tek tuşla bizlere hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarımızı gidererek konfor sağlamaktadır. Yılda en az bir kez kombi bakımı yaptırmak cihaz ömrünü uzatmaktadır ve kış gelmeden yaptırılan ECA kombi bakımı, kış aylarında sizleri yarı yolda bırakmaz. Kış ayında bakimi yapılmış ECA kombi ve petekleriniz daha az maliyetle daha performanslı çalışacaktır. Ülkemizde en sık kullanılan kombi markalarından birisi olan ECA oldukça sağlam ve kaliteli malzemeler ile kombi üretimi yapmaktadır. ECA kombinizdeki tüm arızalarda teknik servisimize ulaşınız. ECA Kombiden su akıyor ise Çatalca kombi servislerini aramalısınız. Montaj hizmetleri dışında İstanbul Çatalca ECA kombi servisi, ECA kombi bakımı konusunda da firmamıza güvenebilirsiniz. ECA kombinizin fan motorunda bir arızalanma varsa kombiniz çalışmaz.

HİZMETLERİMİZ

Çatalca ECA Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Çatalca ECA Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Çatalca ECA Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Çatalca Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Çatalca Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Çatalca Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Çatalca Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Çatalca BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Çatalca Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Çatalca ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Çatalca Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Çatalca Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Çatalca Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

çatalca eca kombi bakımı

Çatalca ECA Kombi Servisi

Çatalca ECA Kombi Servisi sağlıklı çalışması için yılda en az bir kez bakımdan geçirilmesi önerilmektedir. Bizlere ECA kombi cihazınızın sağlık kullanımı için Çankaya ECA servisi ekibimizden bakım veya onarım talebinde bulunabilirsiniz.. Kombi markası denildiğinde akla gelen ECA kaliteli ve dayanıklı kombi üretiminde bir numara olarak sayılmaktadır. Çatalca ECA Kombi servisimizde kombi onarımınızı, kazan ayarını ve daha fazlasını halledeceğiz. Çatalca ECA kombi servisi olarak sizlere bu anlamda yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Sizlere her daim yaşadığınız sorunlar hakkında bilgi sunan ECA servis çalışanları tüm sorunlarınızın çözümünü sağlamak için uzman teknisyen kadrosu ile huzurlarınızda bulunmaya devam edecektir. ECA Kombiler zamanla kullanımla alakalı olarak arızaya geçebilmektedir. Çatalca ECA Kombi Servisleri olarak Kombi Bakım, Kombi Tamir,Gaz Dolum gibi birçok hizmet sunduğumuz gibi sizlere buna ilave olarak Petek Temizleme alanında da hizmet sunuyoruz.

Bakım için ECA kombinin genel temizliği yapılırken ayrıca uygulamaya alınan diğer genleşme tankı havası tamamlanması ve kombi fanı yerinden sökülüp itinalı bir temizlik yapılarak yerine takılıp en önemi olan parçalar ve genel temizlik işlemleri yapılır. Çatalca ECA servisi olarak tüm beyaz eşya servis hizmeti için siz değerli müşterilerimize destek olmaktayız.

Çatalca ECA Kombi Servisi

Çatalca ECA Servisi cihazınız arızaya geçti ise yapmanız gereken ilk işlem gaz kontrolü olsun. Çatalca ECA kombi işlemlerin de Garanti vermekte ve parça değişimleriniz de 1 yıl garanti imkanı sunmaktayız. Çatalca ECA kombi onarım ve servis arıyorsanız, oldukça doğru adrestesiniz. İstanbul Çatalca ECA kombi servisi arızalarınız işinde ustalaşmış tecrübeli teknik ekibimiz tarafından incelenir.

Tüm ECA kombi ile alakalı işlemleriniz için bizleri arayabilir ve her konuda kapsamlı şekilde bilgi alabilirsiniz. İstanbul ilinde hayatını sürdüren müşterilerimiz için Çatalca ECA kombi servis arayışına en iyi şekilde cevap vermekteyiz.

Değerli müşterilerimiz kullandığınız ECA kombi cihazlarınızın zaman zaman kombi cihazının Reset Tuşunun Yanıp Sönmesinde karşılaşabilirsiniz. İster yeni model ister eski model ECA kombi olsun, her arızaya vakıf olan ustalarımız arıza tespitinde zorlanmazlar. Kombinizde oluşabilecek her türlü soruna karşı kombi servisi ECA hizmetlerimiz ile kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız. 10 yıllık Çatalca ECA Servis hizmeti tecrübesiyle, ve özel teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. ECA Klima Servisi gerektiren durumlar yaşadığınızda, yaşamış olduğunuz arızalardan doyalı problemin giderilmesi için tek yapmanız gereken sitemizdeki en üstte yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız. ECA kombi arıza durumlarda önemli olan onarım işlemini doğru servisten almaktır.

çatalca eca kombi tamiri

Çatalca ECA Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.