Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

FATİH AİRFEL KOMBİ SERVİSİ

fatih airfel kombi servisi

Fatih Airfel Kombi Servisi Her bölge ile ilgilenen bölgesel servis ofislerimiz bünyelerinde bulundurdukları uzman Airfel teknikeri ile en iyi hizmeti sunmaktadır 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numarasından en hızlı Airfel servis hizmeti İstanbul Fatih Airfel Servisi tarafından sizin için düşünüldü. İstanbul Fatih Airfel servisi olarak yapılan işçiliklerde verilen garanti süresi ile ilgili bilgiler size bırakılan servis fişi üzerinde yazılmaktadır. Airfel kombi servisi; tüm işlemlerde müşterilerini kesinlikle bilgilendirmektedir. Fatih Airfel kombi servisi tek tuşla bizlere hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarımızı gidererek konfor sağlamaktadır.

Airfel Kombiler uzun süre bakım yapılmadan kullanıldığında sistematik olarak arızaya geçebilmektedirler. Yüksek maliyetli arızaların önüne geçebilmek için her yıl periyodik olarak İstanbul Fatih Airfel kombi servisi ihmal ettirmeden yaptırmalısınız.

Airfel Kombi Teknik Servisi alanında uzman kişilerce uzun yıllardır güvenle hizmet veren bir teknik servistir. Fatih Airfel Kombi Servisi işlemleriniz de en uygun fiyatlarla işlem uygulamaktayız. Airfel Kombi bakımı aksatıldığı takdir de ise, ekonomik açıdan hem de normalden daha fazla enerji tüketilerek sizlere zararı dokunmaktadır. Fatih Airfel kombi servisimiz sirkülasyon, pompa değişimi gibi tüm kombi arızaları giderilir. Vaillat ürünlerinde meydana gelen kombim ısıtmıyor, kombim çalışmıyor Airfel kombi az ısıtıyor Airfel kombim az ısıtma yapıyor, Airfel kombimde arıza var gibi sorunlarınızda bizi arayıp teknik destek isteyerek servis hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz. Fatih Airfel Kombi servisimizde Kombi anakart tamiri ve değişimi yapılmaktadır. Airfel Servisi kaliteli ve hızlı kombi servisi mantığıyla ana başlıklar olarak kombi bakımı, periyodik kombi bakımı, kombi arıza ve kombi onarımı gibi alanlarda, sizlere hem hesaplı hem kaliteli bir kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Fatih Airfel Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Fatih Airfel Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Fatih Airfel Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: 444 28 46

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Fatih Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Fatih Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Fatih Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Fatih Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Fatih BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Fatih Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Fatih ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Fatih Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Fatih Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Fatih Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

fatih airfel kombi bakımı

Fatih Airfel Kombi Servisi

Kombi bakımı ne zaman ve nasıl yapılır sorusunun yanıtı tamamen bu servisle çözülebileceği gibi Fatih Airfel Kombi Servisi ile de tüm kombi arızalarınız en kısa sürede çözülmektedir. Airfel kombi tamir servisi kombi cihazlarınızın bakımını, gerekli ise tamir ve onarım işlemlerini yapan bir kombi tamir servisidir. Airfel kombi ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir.

Fatih Airfel Kombi Servisi ile sadece cihaz ya da tesisat gözden geçirilmemekte, bunun yanında sistem bir bütün olarak kabul edilerek petekler ile giriş çıkışlarında kontrolü sağlanmaktadır. Airfel kombi arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktayız.

Airfel kombi arıza kodları yanı sıra diğer marka kombilerde de arıza kodları vardır ve her markanın kombi arıza göstergeleri farklı olabilmektedir. Fatih Airfel servisi iş önceliğimiz servis kaydınızı oluşturmadan çağrı merkezimiz yardımıyla kombinizin arıza ve sorunlarını gidermektir. Airfel Kombi devir daim pompa arızası kombinin aniden açılması ya da aniden kapatılması ile oluşan arıza da olabilmektedir. Airfel kombilerin verdiği arızalar arasında petek temizliği yapılmama sıkıntısı da bulunmaktadır. Airfel kombi teknik sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız. Yılların getirdiği tecrübeyle İstanbul Fatih Airfel Servisi ustalarımız en iyi şekilde bakacaklardır.

Fatih Airfel Kombi Servisi

Airfel cihazım sesli çalışıyor, hata kodu, arızaları, ücreti, ne kadardır? Bütün sorularınızı çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Fatih Airfel Kombi Servisi durumlarında bizi İstanbul tüm semtlerinden arayarak bilgi alabilir servis talep edebilirsiniz. Airfel Kombi ısı transferini iyi yapamadığı durumlarda yakıtın fazla tüketilmesine ve yeterli ısının elde edilememesine neden olur. İstanbul Fatih Airfel Servis firması olarak mümkün oldukça Fatih bölgesinde servis araçlarımızın sayısını arttırmak için uğraşıyoruz. Airfel Kombi revizyonu 4 veya 5 yılda bir defa yapılmaktadır.

Fatih Airfel servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 kombi bakım servisi vermekteyiz. Airfel teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize Fatih semtinde en doğru teknik destek hizmetini vermeye devam etmektedir.

Fatih Airfel kombi servisi onarım ve bakım hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Airfel KOMBİ BAKIM ÜCRETLERİ Airfel kombi bakımı, Viessmann kombi tamir ve bakım servisi olarak sizlere kış gelmeden hemen önce ki dönem de yıl da bir defa periyodik aralıklarla yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Airfel kombilerde tüm arızalar için arıza uyarıcı kod numaraları kullanılmıştır. Fatih Airfel kombi tamircisi arıyorsanız irtibat numaramızı arayınız. Ev ve iş yerleriniz için gerekli olan Airfel bakım ve Airfel onarımlarda firmamızdan her zaman yararlanabilirsiniz.

fatih airfel kombi tamiri

Fatih Airfel Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.