Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

FATİH KOMBİ SERVİSİ

fatih kombi servisi

Fatih Kombi Servisi olarak Ankara tüm ilçe, semtlerine aynı gün için Fatih arıza teknik servis ve petek temizliği konularında hizmet vermekteyiz. Ankara bölgesindeki müşterilerimize daha kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ankara Fatih acil gezici kombi servislerimiz 24 saat sizlere hizmet vermek için beklemektedirler. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için Ankara her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Fatih Kombi Tamiri % 100 orijinal yedek parça kullanımı sağlıyoruz. Fatih KOMBİ SERVİSİ, Kombi Servisi hizmetimizi Ankara’nın tüm semtlerine 7/24 vermekteyiz. Bizlere ulaştığınız gün Ankara ilinin neresinde olursanız olun anında orada oluruz. Fatih Kombi Arıza uzman ekiplerimiz dahilin de tespit edilmektedir. Kombi servisi Ankara Fatih ‘de 24 saat kombi tamircisi için www.kombiservisii.com Fatih Ankara Viessmann kombi servis hizmetleri için 0312 322 18 18 Ankara ve tüm konumunda kesintisiz tamir hizmetimizle kombilerinizin sorunlarını gidermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

Fatih Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Fatih Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Fatih Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Fatih Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Fatih Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Fatih Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Fatih Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Fatih BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Fatih Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Fatih ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Fatih Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Fatih Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Fatih Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

fatih kombi bakımı

Fatih Kombi Servisi

Fatih kombi servis hizmetini özel servisi teknik tamir merkezi olarak vermekteyiz. Kombi bakım ve onarım işlemleri de firmamız elemanları tarafından Ankara ve civarına etkin şekilde yapılmaktadır. Fatih Kombi bakımı ne kadar Fatih Kombi tamiri ne kadar sürede yapılmalı diyorsanız, firmamız her kış gelmeden hemen önce ki dönem de yılda bir defa olmak üzere tavsiye etmekteyiz. Ankara bölgesinde Tüm Markalara Özel Kombi Servisi hizmetini vermekteyiz. Fatih ve Ankara tüm bölgelerinde kombi bakımı ve tamirinin yanı sıra, kombi ve şofbenleriniz ile ilgili her türlü sorununuzun giderilmesi için çözümler üretiyoruz. Fatih kombi tamiri merkezimiz Fatih semti olmak üzere her semte 7/24 servis imkanı sunmaktayız. Ankara ilinin en güvenilir Teknik Arıza Servisi hizmeti vermekteyiz. Ankara Kombi Servisi, genişleyen servis ağı ile bir çok yerde kusursuz hizmet vermekte. Fatih Kombinin bakımın yapılmasının birçok avantajı da bulunuyor.

Fatih Kombi Bakımın yapılması oluşabilecek arızaların ortaya çıkmasına da engel olur. Hızlı ve çevik olan servisimiz sizlere Ankara ve her semtinde hizmet verir.

Fatih Kombi Arıza Ustalarından en kaliteli olan ustalar ile beraber çalışıyoruz. Ankara Fatih kombi servisi kombi bakım kampanyası 90 TL Kombi bakımı nedir ve neden gereklidir konulu videomuzu mutlaka izleyin. Haftanın her günü iletişime geçebileceğiniz servisimiz Ankara ilinin tüm yoğun yerleşim yerlerine ekip gönderebiliyor.

Fatih Kombi Servisi

Fatih Ankara kombi servis hizmetleri için 0312 322 18 18 Acil arızalarınızda en hızlı şekilde Ankara ve tüm semtlerine servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Ankara Fatih kombi bakımı ve tamiri alanında tüm servisler arasında, profesyonel teknik servis hizmeti sunan firmamız, sadece bir telefon uzağınızdadır. Ankara da her türlü marka kombileriniz de yaşadığınız sorunların çözümü için bizden destek alabilirsiniz.

Haftanın her günü iletişime geçebileceğiniz servisimiz Ankara ilinin tüm yoğun yerleşim yerlerine ekip gönderebiliyor. Güler yüzlü ve özveriyle hizmet veren Ankara Kağıthane kombi montajı servisimiz sizlere hak ettiğiniz özeni göstererek kusursuz hizmet sunar. Fatih Kombi marka ve modellerine vakıf olan uzman kurum kısa sürede olumlu sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Ankara geneline hizmet veren firmamız haftanın nereyse her günü hizmet vermektedir. Fatih Kombi bakım yaptırdığınız takdir de kombi de arıza meydana gelse bile kombi arıza masrafı en aza inmektedir. Ankara Fatih Kombi servisi ve kombi tamiri ile ilgili her türlü konuda bizi arayabilirsiniz. Fatih Kombi bakım işlemleri hakkın da ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Fatih Firmamıza yaptırdığınız Kombi bakımında en ekonomik şekilde gaz tüketimi olacaktır. Ankara ve yakın tüm bölgelerinde kombi servisi, bakımı ve onarım hizmetlerini hızlı bir şekilde vermekteyiz. 

fatih kombi tamiri

Fatih Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.