Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

GİMAT KOMBİ SERVİSİ

gimat kombi servisi

Gimat Kombi Servis firmamız kuruluşundan bu yana Ankara bölgesindeki müşterilerimize en uygun servis garantisi, en hızlı çözümü kendine ilke edinmiştir. Tüm Ankara geneline kesintisiz ulaşım sağlayarak sorunlarınıza çözüm ortaklığında bulunmaktayız. Gimat Kombi Bakım servisi hizmetinizde.

Ankara gibi bir şehirde bütün kombi bakım ustalarına aynı derecede güvenmemiz ne kadar doğru olabilir ki.

Ankara merkezli servisimizde kombi arızalarına konusunda tecrübeli teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz. Gimat ve Ankara’nın tüm semtlerinde uzman olmayan ve hatta kayıtlı bir firması dahi olmayan kişi veya kurumlardan kombi servisi, Gimat kombi bakım hizmeti almayın! Kuruluşumuz ısı ve ısınma sistemlerinde Gimat Kombi Teknik Servis Hizmeti sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir. Acil arızalarınızda en hızlı şekilde Ankara ve tüm semtlerine servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Gimat faaliyet gösteren firmamız Ankara’nın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ankara Kombi Tamiri % 100 orijinal yedek parça kullanımı sağlıyoruz. Ankara bağlı tüm ilçelerinin tamamına ve çevresine hizmet veren Gimat kombi teknik servis hizmeti veririz. Ankara ve tüm lokasyonda kesintisiz tamir hizmetimizle kombilerinizin sorunlarını gidermekteyiz. Ekibimiz her gün Ankara ilinde onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve garantili bir şekilde yanıt vermektedir. Gimat Kombi bakım servisi garanti kapsamı dışın da kalan kombilerinizin bakım, tamir montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Gimat Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Gimat Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Gimat Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Gimat Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Gimat Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Gimat Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Gimat Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Gimat BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Gimat Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Gimat ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Gimat Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Gimat Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Gimat Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

gimat kombi bakımı

Gimat Kombi Servisi

Bizlere ulaştığınız gün Ankara ilinin neresinde olursanız olun anında orada oluruz. Hem kapsam açısından hem de kullanılan teknolojik imkânlar açısından Ankara bölgesindeki en iyi Gimat kombi tamirat servisidir. Ankara ilinin en güvenilir Teknik Arıza Servisi hizmeti vermekteyiz. Gimat Kombi Servisimiz sayesinde, kombi ve petek temizleme alanında kullanılan üstün performansa sahip cihazlar ile bu sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Doğalgaz Gimat Kombi bakımı ücretleri hakkın da bilgi almak için bizi arayınız. Kombi servis Gimat genelinde hizmet sunmaktayız. Kombi servis Gimat kombinizde her marka ve modele uygun uzman kadromuz ile hizmet sağlamaktayız. Ankara için tek 0312 322 18 18 numaramızdan Gimat Kombi Bakım ve Tamir Servisi firmamız ile irtibata geçerek yardım alabilirsiniz.

Gimat Kombi Servis Hizmeti olarak Teknik uzman personeli ile Ankara ve her yerine servis sunmaktadır. Ankara Kombi Hastanesi, uzman ekibi ve geniş servis ağı ile ; “kombi servisi” , “kombi arıza servisi” , “kombi bakımı” , “petek temizliği” gibi hizmetler sunmaktadır.

Yaşam alanlarınızın daha iyi ısınmasını sağlayabilmek için ve yakıt tasarrufu yapmak için yaptırmanız gereken kombi bakımı ve kalorifer petek temizliğini Ankara Gimat ve çevre ilçelerde sizler için itinalı bir şekilde hizmet veren servis elemanlarımıza yaptırabilirsiniz. Gimat kombi servis hizmetimizi profesyonel ve uzman kadro ekibimizle birlikte geçirmekteyiz.

Gimat Kombi Servisi

Gimat Kombi tamircileri arıyorsanız Zeki teknik olarak haftanın her günü kesintisiz bir şekil de hizmet sağlamaktayız. Ankara Kombi Servisi web sitemiz Sizin Kombi ve şofbenlerinizin arızları ve destek amaçlı kurulup size yardımcı olanak için buradadır. Her tür kombi modeline müdahale edebilecek teknisyenlerimiz ile Ankara ve tüm çevresine hizmet sağlarız. Ankara Gimat zeki beyaz eşya Teknik olarak kombi servisi kış kampanyalarını başlatmış bulunuyoruz. Ankara Gimat kombi tamir ve arıza servisi tüm Ankara halkının hizmetindedir.

Alanında uzman ve bilgi sahibi olan yıllardır bu sektör içerisinde çalışmış olmanın kazandırdığı tecrübe Gimat kombi hizmeti sağlıyoruz.

Gimat Tüm markalara destek vermekteyiz. Profesyonel bir çağrı merkezi ile Ankara halkının hizmetindeyiz. Kombi konusunda sayısız kullanıcıya ulaşan verdiği kaliteli hizmet ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan firmamız Ankara genelindeki servis ağlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Gimat Kombi yetkili servislerin fiyatlarına bağlı kalmadan kendi bütçenize uygun tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

gimat kombi tamiri

Gimat Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.