Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

KIZILAY KOMBİ SERVİSİ

kızılay kombi servisi

Kızılay Kombi Servisi olarak Ankara ve çevresine Kombi Servisimiz olarak sizlere en uygun kombi servisi hizmeti vermek için her daim hazırız. Ankara merkez Kızılay ve tüm semtlerinde mobil ekiplerimizle garantili hizmet sunmaktayız. Ankara Kızılay kombi bakım servisimiz her marka kombinizin bakım ve montaj işlemini yapar. Kızılay Kombi arızaları ve çözümleri Zeki Teknik garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Ankara Kızılay semtinde faaliyet gösteren firmamız Kombi bakım hizmeti alanında uzman yetki belgelerine sahip personellerden oluşmaktadır.

Kızılay Kombi onarım servisimiz kısa zamanda kesin bir sonuca ulaşmanızı sağlayacak olan Kombi Servisi, profesyonel ekibi ile sizler için çalışma göstermektedir Profesyonel ekip içerisinde bulunan kombi servisi elemanlarımız, periyodik kombi bakım ve temizlik işlerini yürütmektedir.

Ankara Kombi Servisi için 4 servis aracımızla tüm merkez ilçelere hizmet vermekteyiz. Kızılay kombi servisi hizmetimizi profesyonel ve uzman kadro ekibimizle birlikte geçirmekteyiz. Ankara ve tüm konumunda kesintisiz tamir hizmetimizle kombilerinizin sorunlarını gidermekteyiz. Ankara şehrinde yaşıyorsanız ve kombiniz ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız, Ankara neresinde olursanız olun Kızılay kombi tamir ve arıza servisine ulaşarak yetkili çalışanları yardım etmeleri için çağırabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Kızılay Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Kızılay Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Kızılay Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Kızılay Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Kızılay Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Kızılay Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Kızılay Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Kızılay BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Kızılay Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Kızılay ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Kızılay Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Kızılay Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Kızılay Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

kızılay kombi bakımı

Kızılay Kombi Servisi

Kızılay Kombi tamircisi için iletişim numaramızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara Kızılay’ın en iyi Kombi Servisi olarak tüm hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.

Kombi servisi Ankara ve tüm ilçelerini kapsamakta ve marka ayrımı yapmaz.

Eğitimli personel ve yedek parça garantili servis anlayışı ile kombi servisimiz Ankara ilinde başarılı faaliyetler sunar. Kızılay Kombi Tamir & Servis Arızasında bizi arayın. Ankara ilinde kombi ile ilgili her türlü sorununuz için garantili olarak aynı gün içerisinde servis hizmeti verilmektedir. Ankara Kızılay yuvams Teknik firması olarak kombi servisi ve Kombi Teknik servisi olarak çalışıyoruz. Kızılay Kombi Tamircisi bölgeye olan hakimliğimiz sonucunda en hızlı şekiller de hizmet sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Ankara servis ağımızı her gün artırmaktayız. Ankara Kızılay Kombi Servisi zeki Teknik her gün hizmet vermektedir. Ankara merkezli kombi servisimiz farklı marka ve özellikteki kombilere özel servis hizmeti verebilmektedir.

Kızılay Kombi Servisi

Ankara merkezde sahip olduğunuz her marka kombi için firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Sahasında uzman Kızılay kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 kombi teknik servisi olarak hizmet verilmektedir. Kızılay Kombi Bakım ve Arızaların da en uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktayız. Firmamız 36 yıldır Ankara ili ve ilçelerinde her marka kombi ve modele, kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi yedek parça satış hizmetini garantili olarak devam ettirmektedir. 7 gün 24 saat servis anlayışı Ankara ilçelerinin tümü için geçerlidir. Ankara Kızılay semtinde faaliyet gösteren firmamız, tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermektedir.

İşimizi severek yapıyoruz, bunun için Ankara bölgesinde her gün servis ağımızı genişleterek her haneye ulaşım sağlıyoruz. Kızılay Kombi Tamir & Servis Arızasında bizi arayın.

Kızılay Kombi Servisi, olarak hizmet verdiğimiz tüm ilçe ve semtlerde özel servis hizmeti sunmaktadır. Hem kapsam açısından hem de kullanılan teknolojik imkânlar açısından Ankara bölgesindeki en iyi kombi tamirat servisidir. Ankara kombi bakımı ne zaman yaptırılır sorusuna gelecek olursak özellikle kış aylarından hemen önce petekler yakılmaya başlanmadan yaptırılmalı ve Adana kombi bakım rutini her yıl gerçekleştirilmelidir.

kızılay kombi tamiri

Kızılay Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.