Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

KONUTKENT KOMBİ SERVİSİ

konutkent kombi servisi

Konutkent Kombi Servisi olarak Ankara genelinde Radyatörlerinizi yerinden çıkarmadan evinizi kirletmeden petek temizliğini yapıyoruz. Ankara ilinin her bölgesine bakan ve işini en iyi yapan fişli-faturalı Ankara tek Teknik Servisi. Ankara Konutkent kombi tesisat temizliği kampanyamızı tesisatı temizlenmemiş ev kalmasın diye sadece 150 TL’dir.

Ankara bulunan her ilçeye kolaylıkla ulaşım sağlayarak arızalarınızı onarabiliyoruz. Konutkent Kombi bakım fiyatları yetkili servislere göre çok daha ekonomik olarak yapılmaktadır yararlanmak için bizi arayınız. Tüm Ankara bölgesinde bulunarak kombi sorunu yaşamakta olan tüketicilerimiz var ise her zaman bizleri arayabilir ve yardımları da uzman ekibimizden alabilirsiniz.

Hem hesaplı işlem yapmakta hem de Ankara ve ilçelerinde hemen her yere ulaşabilmekteyiz. Ankara ilindeki kombi merkezimiz Konutkent semtinde yer almaktadır. Konutkent Kombi servisimiz Ankara şehrinde hem kapsam bakımından hem de kalite bakımından dünya standartlarında hizmet sağlamaktadır. Ankara kombi arıza bakımı yapan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Konutkent Kombi arıza kodu neden verir konusun da ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Konutkent semtinde ve aynı zamanda Ankara genelinde siz değerli müşterilerimize en uygun kombi bakım fiyatları ile birlikte hizmet vermeye devam ediyoruz. Alanında uzman ve bilgi sahibi olan yıllardır bu sektör içerisinde çalışmış olmanın kazandırdığı tecrübe Ankara ve çevresinde kombi hizmeti sağlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Konutkent Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Konutkent Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Konutkent Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Konutkent Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Konutkent Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Konutkent Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Konutkent Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Konutkent BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Konutkent Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Konutkent ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Konutkent Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Konutkent Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Konutkent Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

konutkent kombi bakımı

Konutkent Kombi Servisi

Konutkent Kombi Servisi olarak düzenli bakım yaptırdığınız takdir de kombi de arıza meydana gelse bile Konutkent kombi arıza masrafı en aza inmektedir. Kombi servis hizmetinde bir devrim yaratarak, her marka ve model kombi için özel olarak eğitim almış, nitelikli kombi servis uzmanları ile tüm Ankara ilçelerinde hizmet vermektedir. Ankara halkına sunduğumuz uygun fiyat avantajından yararlanarak, kaliteli işçiliği uygun fiyatlarla elde etmiş olursunuz. Konutkent Kombi arıza çözümleri ve püf noktaları hakkın da bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kombi Bakım Arıza Servisi olarak Ankara bölgesine teknik servis sektöründe en iyi hizmeti sunarız. Konutkent Kombi Servis Hizmeti olarak Teknik uzman personeli ile Ankara ve her yerine servis sunmaktadır. Konutkent Ankara Kombi bakım ücretleri en uygun fiyatlarla uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kombi bakımı Ankara Kombi arıza için arayın hızlı bir şekilde adresinize gelelim.

Ankara Konutkent ilçelerinde bulunan kombi servisi tüm Ankara halkının hizmetindedir. Konutkent Ankara Kombi yetkili servislerin fiyatlarına bağlı kalmadan kendi bütçenize uygun tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Ankara kombi servisi ve kombi tamircisi olarak yaklaşık 14 yıldır Konutkent’in de hizmet vermekteyiz. Konutkent Ankara firmamız tüm bakım hizmetini garantili bir şekilde size sunuyor. Konutkent Kombi bakım ücreti ne kadar, ne zaman yapılmalı konusunda uzman kadromuzdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Konutkent Kombi Servisi

Konutkent Kombi bakımınız henüz yapılmadı ise ayrıntılı bilgi için bizi arayınız. Firmamız Ankara bölge itibari ile tanınan ve kombi konusunda uzman ekipleriyle beraber çalışmayan kombiler ve kombi bakım zamanında hizmet vermektedir. Konutkent Kombi bakım ücreti en uygun fiyat garantisi ile Zeki Teknik güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. Konutkent Kombi tamiri düzenli aralıklarla yaptırmak kombinizin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Firmamız Ankara’nın Her Bölgesine 7/24 “Kombi Servis” Hizmeti vermektedir. Firmamız Ankara bölgesinde kombi sektöründe her daim en ön safta yer alır. Konutkent kombi tamir servisleri kombiniz de meydana gelen hasarları en makul fiyatlarla onarımını sağlamaktadırlar. Yetkili Kombi Servisi olarak Ankara ve her yerine hızlı ve zamanında servis sağlıyoruz.

Sizde Ankara ilinde oturup en iyi teknik destek imkanlarına kolayca erişmek için hemen bizleri buradan arayabilirsiniz. Konutkent Kombi bakım ücretleri en uygun fiyatlarla uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Konutkent Ankara firmamız tüm bakım hizmetini garantili bir şekilde size sunuyor.

Konutkent Ankara Kombi bakım ücreti ne kadar, ne zaman yapılmalı konusunda uzman kadromuzdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ankara ve yakın tüm bölgelerinde kombi servisi, bakımı ve onarım hizmetlerini hızlı bir şekilde vermekteyiz. Kombi servisimiz Ankara ve tüm bölgesine gezici araçları ile hizmet vermektedir.

konutkent kombi tamiri

Konutkent Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.