Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

KURTULUŞ KOMBİ SERVİSİ

kurtuluş kombi servisi

Kurtuluş Kombi Teknik Firması olarak kombi servisi ve Kombi Teknik servisi olarak çalışıyoruz. Kurtuluş Kombi Bakımı Servisi olarak bizler kombilerin bakımlarını belli aralıklarla yapmakta böylece olası arıza durumlarının önüne geçmekteyiz. Kurtuluş Kombi Bakım Servisleri en hızlı şekiller de sizlere ulaşım sağlayarak hizmet sağlamaktadır. Kombilerin tüm kullanım alanlarında en iyi şekilde görevini yerine getirmesi için Ankara Kombi Servisi çalışmalarını sürdürmektedir. Kurtuluş Ankara Firmamıza yaptırdığınız Kombi bakımında en ekonomik şekilde gaz tüketimi olacaktır. Kurtuluş acil kombi servisi 7/24 mesai yapmakta ve her zaman destek sağlamaktayız. Kurtuluş Kombi teknik servis özel servis olarak garanti kapsamı dışın da kalan tüm markalara hizmet sağlamaktadır.

Kurtuluş Kombi Servisi tamir ve bakım işlemleriniz de en güvenilir hizmeti sağlamaktadır. Kurtuluş kombi servis hizmetimizi profesyonel ve uzman kadro ekibimizle birlikte geçirmekteyiz.

Firmamız Ankara KOMBİ olarak her zaman son teknoloji ekipman, işinde uzman ve yetki belgeli ustalar ile Ankara merkezde Hizmet vermeye devam etmektedir. Kurtuluş ve Ankara tüm bölgelerinde kombi bakımı ve tamirinin yanı sıra, kombi ve şofbenleriniz ile ilgili her türlü sorununuzun giderilmesi için çözümler üretiyoruz. Kurtuluş Kombi servisi kombi ana kart tamiri için de bizleri arayabilirsiniz. Kombi bakımlarından ve kombi tamirlerinden sonra siz Ankaralı değerli müşterilerimize bir yıl geçerli olmak üzere kombi bakım ve kombi tamir garanti belgesi tarafımızca verilmektedir. Kurtuluş Kombi arıza kodu neden verir konusun da ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Kurtuluş Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Kurtuluş Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Kurtuluş Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Kurtuluş Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Kurtuluş Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Kurtuluş Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Kurtuluş Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Kurtuluş BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Kurtuluş Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Kurtuluş ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Kurtuluş Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Kurtuluş Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Kurtuluş Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

kurtuluş kombi bakımı

Kurtuluş Kombi Servisi

Kombi bakımında oldukça ilerlemiş olan Kurtuluş Kombi Servisi kısa sürede yapmış olduğu bakım sonrasında ev sahipleri ve ofis sahipleri yakıt faturalarında büyük ölçüde indirim olduğunu görebilirler. Kurtuluş Kombi bakım ve onarım işlemleri de firmamız elemanları tarafından Ankara ve civarına etkin şekilde yapılmaktadır. Ankara bulunan her ilçeye kolaylıkla ulaşım sağlayarak arızalarınızı onarabiliyoruz. Profesyonel bir çağrı merkezi ile Ankara halkının hizmetindeyiz. Ankara Kurtuluş ilçelerinde bulunan kombi servisi tüm Ankara halkının hizmetindedir. Servisimiz Ankara ilinde kombi sektörünün her kademesinde yıllarca görev yapmıştır.

Ankara halkına sunduğumuz uygun fiyat avantajından yararlanarak, kaliteli işçiliği uygun fiyatlarla elde etmiş olursunuz. Kurtuluş Ankara Firmamız tarafından değişen parçalar 1 yıl garantilidir. Ankara ilimizin Kurtuluş Kombi Bakım ve Tamir Servisimiz ustaları her an hizmetinizde olup, petek temizliği ve kombi temizleme konusunda gayet başarılı ve her zaman gelişmiş ekipmanlarla hizmet sunulur.

Kurtuluş Kombi Servisi, Aynı gün Ankara ve Tüm Semtlerine Servis İmkan Tamir Bakım Arıza Teknik Destek Hizmeti Vermekteyiz. Ankara bölgesinde hizmet almak isteyenler bu durumda yapacakları arama ile iletişim bilgilerinden ulaşım sağlayarak kombi arıza bildirimi yapabilirler. Kurtuluş Kombi bakım servisimiz de kombi anakart tamiri için de bizleri arayabilirsiniz. 

Kurtuluş Kombi Servisi

Kurtuluş Kombi Servisi, genişleyen servis ağı ile bir çok yerde kusursuz hizmet vermekte. Sıcak su ve kalorifer sistemleri hakkında genel bilgi edinmek için Ankara Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kurtuluş Ankara Warmhaus kombi servisi hizmetimiz var. Ankara Kurtuluş merkezde olan kombi servisimiz teknik Servis firmaları arasında usta ve mühendis kadrosuyla bir adım öndedir. Eğitimli personel ve yedek parça garantili servis anlayışı ile kombi servisimiz Ankara ilinde başarılı faaliyetler sunar. Kurtuluş Kombi bakım, onarım ve montaj konusunda uzman ekiplerle Ankara geneline servis hizmeti veririz. Kurtuluş kombi bakımı ve tamiri alanında tüm servisler arasında, profesyonel teknik servis hizmeti sunarız.

Kurtuluş Ankara Firmamıza yaptırdığınız Kombi bakımında en ekonomik şekilde gaz tüketimi olacaktır. Sahasında uzman Kurtuluş kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 kombi teknik servisi olarak hizmet verilmektedir. Sağladığımız hizmet öncesi ve sonrası müşteri yelpazesi ile Ankara ilinin en başarılı servisi olmayı hedeflemişizdir.

Kurtuluş Kombi bakımı konusunda profesyonel bir çalışma yapılmakta olup hızlı ve güvenilir hizmet içeriği ile destek verilmektedir. kombi servisi Kurtuluş şubesi olarak Ankara geneline de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ankara kombi tamir ve bakım servis hizmeti merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli, konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek hizmet verilmektedir. 

kurtuluş kombi tamiri

Kurtuluş Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.