Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

OSTİM KOMBİ SERVİSİ

ostim kombi servisi

Ostim Kombi bakımı düzenli aralıklarla yapıldığın da faturalarınız da meydana gelen düşüşleri sizler de fark edeceksiniz. Ankara merkez Ostim ve tüm semtlerinde mobil ekiplerimizle garantili hizmet sunmaktayız. Firmanın kuruluş amacı Ostim Kombi Bakım Servis hizmetinin gerçekleşmesi ve bu gerçekleşen hizmette müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi profesyonel ekip ile sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için kaliteli hizmette bulunarak adımızı Ankara ilinde marka haline getirmekteyiz. Firmamız uzun yıllardan beri Ankara bölgesinde elektronik eşyalar konusunda uzmanlaşmış bir servistir. Ostim Ankara Her marka kombinin bakımı yetkili personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Hızlı ve çevik olan servisimiz sizlere Ankara ve her semtinde hizmet verir. Sertifikalı uzman ekibimiz ile Ostim kombi tamir ve bakım hizmeti sunarız.

Biz her zaman işimizi titizlikle yapmaya özen göstererek Ankara halkına kombi hizmeti sunmaktayız. Kombi Tamiri Ankara Ostim Kombi Tamiri, Kombi Arıza ve petek temizleme en yoğun hizmet verdiğimiz konular. Ankara Ostim Kombi bakım kampanyası rakipsiz fiyatıyla Ankaralıların hizmetinde. Ostim Ankara Warmhaus kombi servisi hizmetimiz var. Kombi bakımı, petek temizliği ve kombi arıza giderme hususunda bizleri Ankara merkez ve çevre ilçelerden 0312 322 18 18 numaralı telefondan arayarak destek alabilirsiniz. Ostim Kombi Tamir servisimiz HİZMET BÖLGELERİ arasında tüm şehiri kapsamaktadır. Ankara genelinde Ostim Kombi Servisi her zaman hizmetinizdeyiz.

HİZMETLERİMİZ

Ostim Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Ostim Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Ostim Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Ostim Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Ostim     Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Ostim Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Ostim Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Ostim BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Ostim Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Ostim ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Ostim  Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Ostim Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Ostim Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

ostim kombi bakımı

Ostim Kombi Servisi

Kombi servisi Ankara Ostim ‘de 24 saat kombi tamircisi için www.kombiservisii.com Ostim Kombi bakım ücreti ne kadar, ne zaman yapılmalı konusunda uzman kadromuzdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ankara genelinde Ostim semtine hızlı kombi servisi vermekteyiz. Brülör Servis Ankara, Hidrofor Servis ve Hidrofor bakımları mevzusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Ostim Kombi servisi hizmet içeriği en ekonomik fiyat politikası ile size sunuluyor. Ostim Ankara Firmamız tarafından değişen parçalar 1 yıl garantilidir.

Ankara gibi bir şehirde bütün Ostim kombi bakım ustalarına aynı derecede güvenmemiz ne kadar doğru olabilir ki. Ankara en iyi kombi tamircisi olarak sizlere en kaliteli kombi hizmetlerini sunarız.

Ostim Ankara faaliyet gösteren firmamız, Ankara tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermektedir. Ankara ve tüm ilçeleri üzerinden gelen talepleri en kısa süre zarfında tamamlayarak verilebilecek en iyi hizmeti sizler için sunuyoruz. Ostim Kombi Tamir Servisi olarak tüm Ostim semtinde siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek adına uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile çalışmaktayız. Ankara standartlarında önem kazanmış olan servis hizmetini en yakınınıza taşıyan servisimize telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ostim Kombi Servisi

Servis ağımızı ve yedek parça satışlarımızı daha da genişleterek, kaliteli hizmetimizi tüm Ankara bölgesine yaymaktır. Ostim kombi bakımını her yıl yaptırmazsak ısınma sorunu ile karşılaşabiliriz. Vermiş olduğumuz fiyatlar, çözüm süreçleri ve sonrasında talep edeceğiniz ilave tamirat ve bakım ihtiyaçları için doğru adres Ostim Kombi Petek Servistir. Gezici servisimiz ve alanında uzman personellerimiz ile Ankara bölgesinde aynı gün içerisinde servis hizmeti sunuyoruz. Ostim ve Ankara’nın tüm semtlerinde uzman olmayan ve hatta kayıtlı bir firması dahi olmayan kişi veya kurumlardan kombi servisi, kombi bakım hizmeti almayın! Kuruluşumuz ısı ve ısınma sistemlerinde Ostim Kombi Teknik Servis Hizmeti sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir. Ankara merkezli servisimizde kombi arızalarına konusunda tecrübeli teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz. Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı uzman ekibimizle Ankara ve geneline arıza tespit esnasında yerinde onarım imkanı sunuyoruz. Ankara içerisinde 5 gezici aracımızdan uygun olan ustamızla birlikte kısa bir süre içerisinde yönlendirilir.

Ostim kombi arıza bakım konusunda üstün deneyimleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluk duyarız. Ankara Ostim semtinde faaliyet gösteren firmamız Kombi bakım hizmeti alanında uzman yetki belgelerine sahip personellerden oluşmaktadır. En kaliteli ve orijinal yedek parçaları kullanarak Ankara geneline garantili hizmet vermekteyiz.

ostim kombi tamiri

Ostim Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.