Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

SARAY KOMBİ SERVİSİ

saray kombi servisi

Saray Kombi Servisi olarak alanında uzman ve profesyonel usta kadromuzla Ankara merkezli servisimiz kalite çıtamızı her geçen gün daha da yükseltmeye gayret gösteriyoruz. Saray kombi ve petek temizliği için gelen ustalarımız sadece temizlik ile ilgili değil, kombinizin neden ısıtmadığı ile ilgili size tecrübe ve deneyimler verip, çözüm yoluna gitmeye çalışacaktır.

Pursaklar Saray Kombi Montaj, Kombi Bakımı ve Kombi arızalarınız için numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşıp teknik servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz.

Hesaplı, güvenilir, kaliteli ve uzman ustalarımızla birlikte sizleri bekletmeden, zamanında, güvenilir, kaliteli hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz! Saray Kombi bakımı, tüm kombi bakımı hizmetlerini sunmaktayız. Yapılan işlerde uzmanlık, müşteri iletişiminde memnuniyet, çalışma halinde hijyen ve temizlik arıyorsanız Ankara servisi hizmetimizden yararlanınız. Bizlere ulaştığınız gün Ankara ilinin neresinde olursanız olun anında orada oluruz. Kombilere zamanında bakım yapılmamasından ötürü kombilerin arızalanma ihtimali artar ve Saray kombi tamiri yapılması gerekir. Tüm kombi ve petek arıza, tamir bakım ve ikinci el kombi ihtiyaçlarınızda Ankara da 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Ankara merkezli kombi firmamız kombilerin bakımlarını, onarımlarını hatta temizliklerini dahi gerçekleştirmektedir. Pursaklar Saray Kombi servisi teknolojik gelişmeleri yakından takip ederiz. Ankara bölgesindeki servisimiz kombi sorunlarınızı hayatınızdan çıkarmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Saray Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Saray Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Saray Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Saray Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Saray Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Saray Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Saray Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Saray BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Saray Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Saray ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Saray Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Saray Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Saray Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

saray kombi tamiri

Saray Kombi Servisi

Saray Yetkili Kombi Servisi olarak Ankara ve her yerine hızlı ve zamanında servis sağlıyoruz. Pursaklar Saray faaliyet gösteren firmamız Ankara’nın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Kış aylarında Ankara’nın en güzel ve en büyük olan ilçelerinden olan Pursaklar Saray bölgesinde kombi cihazlarına ihtiyaç duyuyoruz. Pursaklar Saray Kombi genel bakımı yıl da bir defa kış gelmeden önce yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Ankara Pursaklar Saray kombi tamir servisi olarak çalışmalarını sürdürmekte olan ustalarımız düzenli kombi bakımı ve onarımı önermektedir. Pursaklar Saray Kombi teknik servis özel servis olarak garanti kapsamı dışın da kalan tüm markalara hizmet sağlamaktadır. Ankara Pursaklar Saray Kombi Tamir Servisimiz hizmet verirken marka ve model gözetmez. Ankara Kombi bakımı, tüm kombi bakımı hizmetlerini sağlamaktayız.

Pursaklar Saray semtinde ve aynı zamanda Ankara genelinde siz değerli müşterilerimize en uygun kombi bakım fiyatları ile birlikte hizmet vermeye devam ediyoruz. Ankara Pursaklar Saray kombi tamir dükkanımız, sizlere haftanın her günü kesintisiz hizmet sunar. Kombi Bakımı Hangi Aralıklarla Yapılmalı? Pursaklar Saray Kombi bakımının belirli periyotlarda bakımın yapılması gerekmektedir.

Ankara bölgesinde hem yıllık kontroller hem de ihtiyaç dahilinde yedek parça montajı ile kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Saray Kombi arızaları, teknik sorunlar, montaj, yer taşıma ve kombi bakımı için sizlere Ankara bölgesinde en hızlı şekilde servis sağlamaktayız. Kombi bakımı Ankara Kombi arıza için arayın hızlı bir şekilde adresinize gelelim. 

Saray Kombi Servisi

Oturduğunuz ikametgaha göre Pursaklar Saray kombi servisi arıyorsunuz; Kombi Servisi Ankara Pursaklar Saray Kombi Servisi. Ankara için mükemmel servis ağı ile de bizler kullanıcılarımıza hak ettikleri hizmet olanağını sunarak üzerimize düşen görevi yapmaktayız. Saray Kombi Bakım Servisi firması olarak sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermekten dolayı mutluyuz. Ankara Sektöründe lider kombi servisimiz, her marka ve model kombinin yazılımsal ve parça arızalarında siz müşterilerimize güler yüzlü hizmeti sunmaktan mutluluk duyar. Saray Kombi bakımı, petek temizliği ve kombi arıza giderme hususunda bizleri Ankara merkez ve çevre ilçelerden 0312 322 18 18 numaralı telefondan arayarak destek alabilirsiniz. Tüm marka kombilerde kombi bakımı ve kombi servisinde Ankara ilinde başarılı işler veririz. Saray VAILLANT Kombi Tamiri servisi hizmetimiz Pursaklar Saray ve tüm merkez ilçelere hizmet vermekteyiz.

Ankara Pursaklar Saray servisimizin adres ve telefon bilgilerine listemizden ulaşabilir, size en yakın servisimizi yönlendiririz. Ankara merkez ve çevre ilçelerde ikamet ediyorsanız bizden destek alabilirsiniz. Tecrübeli kadro, gelişen teknolojiye uyum sağlama ve en önemlisi müşteri memnuniyetini benimsemiş iyi bir servis olarak Ankara bölgesine hizmeti sunmaktayız.

saray kombi bakımı

Saray Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.