Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

SERHAT KOMBİ SERVİSİ

serhat kombi servisi

Serhat Kombi Servisi olarak En kaliteli ve orijinal yedek parçaları kullanarak Ankara geneline garantili hizmet vermekteyiz. Serhat kombi arıza ve bakım servisimiz insanları soğukta mağdur etmeyecek şekilde kombilerini onarmaktayız. Sağladığımız hizmet öncesi ve sonrası müşteri yelpazesi ile Ankara ilinin en başarılı servisi olmayı hedeflemişizdir.

Ankara Serhat Kombi Servisi ve Teknik Servis firmaları arasında usta ve mühendis kadrosuyla bir adım öndedir.

Kombi servisi Serhat Ankara genelinde hizmet sağlamaktayız. Serhat Kombi Tamir ve Bakım Servis Hizmeti özel eğitimli Ankara kombi tamir ve bakım servisi personeli, teknikerler tarafından verilmektedir. Ankara Serhat kombi yetkili servisi değiliz, firmamız garanti süresi dolmuş cihazlara teknik servis hizmeti vermektedir. Serhat kombi servisleri firmamız tarafından uygulanan işlem ile ilgili mutlak olarak fiş teminin de bulunmaktadır. Ankara Serhat servisimizin adres ve telefon bilgilerine listemizden ulaşabilir, size en yakın servisimizi yönlendiririz. Ankara Serhat Kombi teknik Servisi olarak; kombi tamir, kombi bakım ve petek temizleme hizmetlerini beraberinde sunuyoruz. Ankara Kombi servisi olarak, marka model ayırt etmeksizin tüm kombilere konusunda uzman ve sertifikalı personellerimizle bakım hizmeti vermekteyiz. Ankara Serhat Kombi Tamir Servisi olarak uzun yıllar edindiğimizle ve kaliteli, profesyonel teknik servis ekibiyle en iyi kalitede ki hizmeti sunmaktayız. Kombi servisi Ankara ve tüm ilçelerini kapsamakta ve marka ayrımı yapmaksızın her türlü Ankara kombi bakım ve tamir hizmetleri verilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Serhat Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Serhat Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Serhat Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Serhat Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Serhat Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Serhat Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Serhat Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Serhat BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Serhat Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Serhat ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Serhat Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Serhat Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Serhat Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

serhat kombi bakımı

Serhat Kombi Servisi

Serhat Kombi servis ücretleri kombi tamir işlemlerinden hesaplı olarak yapılmaktadır. Ankara Serhat kombi yetkili servisi değiliz, firmamız garanti süresi dolmuş cihazlara teknik servis hizmeti vermektedir. Serhat kombi bakım servisi bakım işlemini uygularken sizlere de ayrıntılı olarak bilgi vermektedirler.

Serhat Kombi arızalanması Keyfinizi Kaçırmasın! arayın gelelim Serhat Ankara genelinde hizmet veriyoruz.

Serhat Kombi Montaj, Kombi Bakım ve Kombi arızalarınız için numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşıp teknik servis talebinde bulunabilir veya teknik destek alabilirsiniz. Ankara Serhat kombi tamircisi, kombilerinizle alakalı tüm sorunlarda yanınızdadır. Kombiler karmaşık cihazlar olduğundan Ankara kombi bakımı işinde uzman kişilerce yapılmalıdır. Ankara tamir merkezimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kombi konusunda sayısız kullanıcıya ulaşan verdiği kaliteli hizmet ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan firmamız Ankara genelindeki servis ağlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Serhat kombi servisi için ve Ankara Serhat genelinden de bizi arayabilirsiniz.

Serhat Kombi Servisi

Doğalgaz Serhat Kombi bakım ücretleri hakkın da bilgi almak için bizi arayınız. Ankara Serhat kombi bakım onarım işlemlerin de en iyi kombi ustaları ile çalışıyor kombi bakımı tamiri için gelen servisimiz servis sonrası olası sorun yaşamamanız için servis fişi fatura bırakmaktadır. Serhat Ankara Haftanın yedi günü kombileriniz ile ilgili problemleri ortadan kaldırıyoruz.

Serhat Kombi bakımı düzenli aralıklarla yapıldığın da kombiniz de arızalanmalar en aza inerek verimli bir çalışma sağlayacaktır. Serhat Kombi Servisi hizmetimizi Ankara’nın tüm semtlerine 7/24 vermekteyiz.

Ankara Kombi Hastanesi, uzman ekibi ve geniş servis ağı ile ; “kombi servisi” , “kombi arıza servisi” , “kombi bakımı” , “petek temizliği” gibi hizmetler sunmaktadır. Ankara için tek numaramızdan Serhat kombi servisi firmamız ile irtibata geçerek yardım alabilirsiniz. Serhat kombi servisi hizmetlerimiz tüm Ankara genelini kapsamaktadır. Serhat ECA kombi servisi ve klima tamiri için arayın gelelim. Ankara şehrinin öncü firması Ankara teknik servisimiz ve profesyonel ekibi ile kombi bakımınızı şansa bırakmayın. 

serhat kombi tamiri

Serhat Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.