Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

SİTELER KOMBİ SERVİSİ

siteler kombi servisi

Siteler Kombi Servisi olarak Ankara ve tüm çevresine en iyi teknik servisi olarak sizlere her zaman en güvenilir hizmetler veririz. Haftanın her günü iletişime geçebileceğiniz servisimiz Ankara ilinin tüm yoğun yerleşim yerlerine ekip gönderebiliyor. Siteler Kombi bakım servisimizin uzmanlık alanlarından birisi kombi bakımı olup Siteler kombi servisi olarak Siteler kalorifer ve petek temizliği işini yıllarca yaparak ciddi tecrübe kazanmıştır.

Siteler Kombi bakımı ve arızaları da en uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktayız. Ankara kombi servisi, vermiş olduğu tüm servis hizmetlerini uzman ekipler tarafından ve garantili vermektedir. Ankara Siteler ve her semt de her marka kombinize; tamir, bakım, onarım hizmeti veriyoruz.

Ankara ve tüm semtlerinde tüm marka ve model de kombi arıza tespiti hizmeti verip doğru parça değişimleri ve doğru tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Siteler Kombi Gezici servisimiz ve alanında uzman personellerimiz ile Ankara bölgesinde aynı gün içerisinde servis hizmeti sunuyoruz. Siteler Kombi servisi ve kombi anakart tamiri için de bizleri arayabilirsiniz. Ankara kombi servisi hizmeti veren kombi servisi teknisyenlerimiz kombi bakımı ve kombi tamiri yapmaktadır. Siteler Kombi bakımı yapılmazsa kombinizin tesisatı zarar görebilir. Ankara Siteler Kombi Servisi zeki Teknik her gün hizmet vermektedir. Ankara bölgesinde Kombi arıza durumlarında kısa sürede müşterimize ulaşmaktayız. Siteler Kombi Arıza Servisi olarak amacımız bize gelen servis çağrılara en kısa zamanda cevap verebilmek.

HİZMETLERİMİZ

Siteler Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Siteler Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Siteler Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Siteler Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Siteler Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Siteler Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Siteler Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Siteler BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Siteler Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Siteler ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Siteler Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Siteler Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Siteler Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

siteler kombi bakımı

Siteler Kombi Servisi

Siteler kombi arıza hizmeti alabileceğiniz servislerden birisi olarak deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlerin kombilerini yerinde tamir ediyoruz. Siteler ve Ankara’nın tüm semtlerinde uzman olmayan ve hatta kayıtlı bir firması dahi olmayan kişi veya kurumlardan Siteler kombi servisi ve kombi bakım hizmeti almayın! Kuruluşumuz ısı ve ısınma sistemlerinde Kombi Teknik Servisi Hizmeti sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir.

Siteler Gezici kombi servisimiz vereceğiniz saatte adresinize ulaşmadan evvel sizi arayarak müsait olup olmadığınızı öğrenecektir. Ankara tüm ilçelerde güvenilir profesyonel ekiplerimizce garantili tamir yapılmaktadır.

Siteler acil kombi servisi 7/24 mesai yapmakta ve her zaman destek sağlamaktayız. Ankara kombi bakım servisi olarak kombinizin tüm parçaları ve aksesuarları ayrı ayrı bakımı yapılarak kontrolleri yapılmaktadır. Ankara Siteler kombi bakımı, arıza onarım hizmeti ve petek temizleme gibi alanlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ankara standartlarında önem kazanmış olan servis hizmetini en yakınınıza taşıyan servisimize telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Siteler Kombi Servisi

Ankara Siteler kombi servis hizmeti veren zeki Teknik gece gündüz demeden 7/24 servis hizmeti vermektedir. Ankara kombi servisi için ve Ankara Siteler genelinden de bizi arayabilirsiniz. Siteler faaliyet gösteren firmamız Ankara’nın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Siteler kombi arıza ve bakım konusunda üstün deneyimleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluk duyarız.

Siteler Ankara Kombi bakımlarınızı kışa girmeden yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Ankara Siteler Kombi teknik Servisi olarak; kombi tamir, kombi bakım ve petek temizleme hizmetlerini beraberinde sunuyoruz. Siteler Ankara Kombi Bakımın yapılması oluşabilecek arızaların ortaya çıkmasına da engel olur.

Siteler kombi bakım servisi bakım işlemini uygularken sizlere de ayrıntılı olarak bilgi vermektedirler. Kombi tamiri Ankara olarak kombi cihazlarınızda oluşan tüm arızalar için yanınızdayız. Siteler Ankara bakımı fiyatları sabit olup 1 yıl garantili işlem sağlamaktayız. Ankara Siteler kombi arıza tamir ve petek temizleme KOMBİ VE PETEK BAKIMININ FAYDALARI oldukça fazladır. Ankara Siteler semtide dahil 7/24 kesintisiz kombi hizmeti veririz.

siteler kombi tamiri

Siteler Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.