Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

SOKULLU KOMBİ SERVİSİ

sokullu kombi servisi

Sokullu Kombi Servisi olarak Profesyonel bir ekip tarafından bilinçli bir şekilde yapılacak uygulamalar ile Ankara Sokullu ilaçlama şirketleri bu konuda hizmet veren donanımlı ilaçlama servisleridir. Sokullu ACİL Kombi Servisi Olarak Ankara Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır. Sokullu Kombi bakımı düzenli aralıklarla yapıldığın da kombiniz de arızalanmalar en aza inerek verimli bir çalışma sağlayacaktır. Hızlı ve çevik olan servisimiz sizlere Ankara bölgesinde acil hizmetler sunar. Ankara içerisinde 5 gezici aracımızdan uygun olan ustamızla birlikte kısa bir süre içerisinde yönlendirilir.

Servis hizmetlerimizin haricinde Ankara ve bölgelerine özel olarak avantajlı fiyat kampanyaları da sunmaktayız. Bugün Ankara bölgesinde deneyimli ekipleri ile hizmet veren firmamız Sokullu Kombi Bakım Servisi olarak şehrin tüm noktalarına teknik destek hizmeti sunabilmektedir.

Ankara ve tüm ilçeleri üzerinden gelen talepleri en kısa süre zarfında tamamlayarak verilebilecek en iyi hizmeti sizler için sunuyoruz. Kombi servisi Ankara Sokullu ‘de 24 saat kombi tamircisi için www.kombiservisii.com. Kuruluş amacımıza dair her konuda gelişim göstererek Ankara ilinde yıllar içinde daha büyük bir kombi servisi firması haline geldik. Ankara Sokullu Kombi teknik Servisi olarak; kombi tamir, kombi bakım ve petek temizleme hizmetlerini beraberinde sunuyoruz.

Sokullu Kombi Bakım ve Tamir servisi olarak daima müşterilerimizin yanındayız. Ankara’nın her ilçe ve semtinde olduğu gibi Sokullu ’te de gece gündüz demeden gerekli bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Ankara Sokullu kombi servisimiz her marka kombinizin bakım ve montaj işlemini yapar.

HİZMETLERİMİZ

Sokullu Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Sokullu Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Sokullu Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Sokullu Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Sokullu Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Sokullu Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Sokullu Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Sokullu  BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Sokullu Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Sokullu ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Sokullu Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Sokullu Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Sokullu Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

sokullu kombi bakımı

Sokullu Kombi Servisi

Sokullu kombi teknik servisi olan firmamız kombi bakımı, kombi arıza tespiti, kombi tamiri hizmetini Ankara genelinde vermektedir. Ankara ilinde hızlı servis olarak sizlere Kombi ve Şofben de rutin bakım, arıza ve servis hizmeti sunuyoruz. Sokullu faaliyet gösteren firmamız Ankara’nın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Profesyonel olarak destek servis hizmeti gerçekleştiren firmamız Ankara ve tüm çevresinde hızlı servis vermektedir. Sokullu Kombi Tamir Servisi olarak kalorifer peteklerinizin temizliğini ve kombi bakımını birlikte yapıyoruz. Kombi servis Sokullu Ankara genelinde hizmet sunmaktayız.

Sokullu Kombi Bakım ve Arıza Servisi olarak Ankara bölgesine teknik servis sektöründe en iyi hizmeti sunarız. Servis ağımızı ve yedek parça satışlarımızı daha da genişleterek, kaliteli hizmetimizi tüm Ankara bölgesine yaymaktır.

Sokullu Kombi tamir ve bakım servisi ihtiyacınız için Hazır Usta Sizin için En uygun fiyatlı hizmeti sunar. Kombi Tamiri Ankara Sokullu Kombi Tamiri, Kombi Arıza ve petek temizleme en yoğun hizmet verdiğimiz konular. Ankara kombi servisi olarak acil servis taleplerinizi mümkün olan en kısa süre içerisinde karşılıyoruz. 

Sokullu Kombi Servisi

Ankara ilinin en büyük kombi servis firmalarından biri olan kuruluşumuz çalışkan ve deneyimli personelleri sayesinde her daim en iyi hizmeti verir. Sokullu Kombi servisi olarak, marka model ayırt etmeksizin tüm kombilere konusunda uzman ve sertifikalı personellerimizle bakım hizmeti vermekteyiz. Ankara Sokullu ve her semtinde her marka kombinize; tamir, bakım, onarım hizmeti veriyoruz. Ankara Sokullu semtinde dahil 7/24 kesintisiz kombi hizmeti veririz. Sokullu Kombi Tamircisi bölgeye olan hakimliğimiz sonucunda en hızlı şekiller de hizmet sağlamaktayız. Kombi servis Sokullu Ankara kombinizde her marka ve modele uygun uzman kadromuz ile hizmet sağlamaktayız. Ankara ilinde Sokullu ilçesinde faaliyet göstermekte olan firmamız teknik servis sektöründe hizmetler yapmaktadır. Sokullu Kombi temizliği düzenli aralıklarla yapıldığın da faturalarınız da meydana gelen düşüşleri sizler de fark edeceksiniz.

Kombi servisi Ankara Sokullu ve tüm ilçelerini kapsamakta ve marka ayrımı yapmaksızın her türlü kombi bakım ve tamir hizmetleri verilmektedir. Sokullu kombi bakım hizmeti ile bulunduğunuz yer için destek alabilir ve kombinizi kış aylarına hazırlayabilirsiniz.

Ankara Sokullu kombi servisi hizmeti veren zeki Teknik gece gündüz demeden 7/24 servis hizmeti vermektedir. Sokullu Kombi tamiri, bakımı ve petek temizleme hizmetleri sağlamaktayız. 

sokullu kombi tamiri

Sokullu Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.