Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

TELSİZLER KOMBİ SERVİSİ

telsizler kombi servisi

Telsizler Kombi Servisi olarak Kurumsal hizmet anlayışı ile haftanın 7 günü 24 saati Ankara ve tüm noktalarında aralıksız hizmet vermekteyiz. Ankara Kombi Hastanesi, uzman ekibi ve geniş servis ağı ile ; “kombi servisi” , “kombi arıza servisi” , “kombi bakımı” , “petek temizliği” gibi hizmetler sunmaktadır. Servisimizin işçilik kalitesi ve fiyat avantajıyla Ankara bölgesinde kesintisiz bakım ve onarım hizmeti verir. Telsizler 7/24 Kombi servis hizmeti sağlamaktayız. Ankara Telsizler kombi bakım ve onarım işlemlerin de en iyi kombi ustaları ile çalışıyor kombi bakımı tamiri için gelen servisimiz servis sonrası olası sorun yaşamamanız için servis fişi fatura bırakmaktadır. Kombi arızası ve bakımı alanında Ankara Telsizler merkezli firmamız kombi hizmeti vermektedir. Telsizler Kombi bakımlarınızı kışa girmeden yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Kış aylarında Ankara’nın en güzel ve en büyük olan ilçelerinden olan Telsizler bölgesinde kombi cihazlarına ihtiyaç duyuyoruz. Telsizler kombi servisi hizmetlerimiz tüm Ankara genelini kapsamaktadır.

Ankara Telsizler semtinde faaliyet gösteren firmamız Telsizler Kombi bakım hizmeti alanında uzman yetki belgelerine sahip personellerden oluşmaktadır. KOMBİ SERVİSİ Ankara tamamında kombi bakım ve onarım hizmetlerini sizlere sunuyor. Ankara şehrinde yaşıyorsanız ve kombiniz ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız, Ankara neresinde olursanız olun Telsizler kombi servisine ulaşarak yetkili çalışanları yardım etmeleri için çağırabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Telsizler Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Telsizler Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Telsizler Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Telsizler Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Telsizler Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Telsizler Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Telsizler Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Telsizler BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Telsizler Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Telsizler ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Telsizler Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Telsizler Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Telsizler Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

telsizler kombi bakımı

Telsizler Kombi Servisi

Ankara bölgesindeki yoğunluğa rağmen hızlı, titiz ve güvenilir bir hizmet gerçekleştirmek için yılmadan çalışıyoruz. Ankara Telsizler kombi tamir merkezimiz olmak üzere her gecen gün sizlere daha yakın olabilmek adına şubelerimizi ve is ortaklarımızın sayısını artırmaktayız.

Ankara Sektöründe lider kombi servisimiz, her marka ve model kombinin yazılımsal ve parça arızalarında siz müşterilerimize güler yüzlü hizmeti sunmaktan mutluluk duyar. Telsizler Kombi onarım servisimiz kısa zamanda kesin bir sonuca ulaşmanızı sağlayacak olan Kombi Servisi, profesyonel ekibi ile sizler için çalışma göstermektedir Profesyonel ekip içerisinde bulunan kombi servisi elemanlarımız, periyodik Telsizler kombi bakım ve temizlik işlerini yürütmektedir. Hızlı ve çevik olan servisimiz sizlere Ankara bölgesinde acil hizmetler sunar.

Ankara ve tüm çevresinde en kaliteli Telsizler kombi hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Ankara Kombi bakımı, tüm kombi bakımı hizmetlerini sağlamaktayız. Ankara içerisinde 5 gezici aracımızdan uygun olan ustamızla birlikte kısa bir süre içerisinde yönlendirilir. Ankara Telsizler gibi yerlerde de Telsizler kombi bakım, kombi arıza, onarım hizmeti ve petek temizleme gibi alanlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır. Telsizler Ankara tüm bölgelerinde kombi bakımı ve tamirinin yanı sıra, kombi ve şofbenleriniz ile ilgili her türlü sorununuzun giderilmesi için çözümler üretiyoruz. Ankara Telsizler Kombi Servisi Sarıkaya Teknik sizlere kaliteyi ve güveni hissettirir.

Telsizler Kombi Servisi

Telsizler Kombi Servisi olarak piyasanın altında fiyatlar ile kaliteli, hızlı, güvenilir ve garantili hizmet sağlıyoruz. Telsizler Kombi bakımı hizmeti alacağınız zaman mutlaka kurumsal firmalardan hizmet almanız gerekir.

Telsizler kombi tamir servisi ve bakım işlemini uygularken sizlere de ayrıntılı olarak bilgi vermektedirler. Telsizler Kombi bakımı ne kadar Telsizler Ankara Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı diyorsanız, firmamız her kış gelmeden hemen önce ki dönem de yılda bir defa olmak üzere tavsiye etmekteyiz. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için Ankara her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Hızlı ve çevik olan servisimiz sizlere Ankara bölgesinde acil hizmetler sunar. Ankara her noktaya servis hizmeti vermekteyiz. Telsizler Ankara Tüm markalara destek vermekteyiz.

telsizler kombi tamiri

Telsizler Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.