Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

TUNALI KOMBİ SERVİSİ

tunalı kombi servisi

Tunalı Kombi Servisi için 4 servis aracımızla tüm merkez ilçelere hizmet vermekteyiz. Ankara genelinde binlerce ısıtma ve sıcak suları için kombi cihazlarınızın bakım işlemlerini yapıyor Tunalı Kombi bakım servisimizde bölge geneli hizmet sunuyoruz. Kombi servis Tunalı Ankara genelinde hizmet sunmaktayız. Ankara halkına sunduğumuz uygun fiyat avantajından yararlanarak, kaliteli işçiliği uygun fiyatlarla elde etmiş olursunuz. Tunalı ve Ankara’nın tüm bölgelerinde Tunalı kombi bakımı ve tamirinin yanı sıra, kombi ile ilgili her türlü sorununuzun giderilmesi için çözümler üretiyoruz.

Ankara ilinin her ilçesine a kalite de hizmet sunmayı başaran kombi arıza servisi deneyimli ve uzman kadroya ev sahipliği yapmaktadır. Tunalı Kombi arıza ve bakım servis bölgemiz, Ankara ve her noktası için geçerlidir. Ankara bölgesindeki yoğunluğa rağmen hızlı, titiz ve güvenilir bir hizmet gerçekleştirmek için yılmadan çalışıyoruz.

Tunalı kombi servisi için ve Ankara Tunalı genelinden de bizi arayabilirsiniz. Ankara kombi arıza bakım konusunda üstün deneyimleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluk duyarız. Ankara Tunalı Kombi servisimiz için ulaşım sağlayın. Tunalı kombi tamir, servis bakım ve montaj yedek parça sektöründe öncü olan zeki Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmakta.

Tunalı Kombi Arıza Servisi olarak piyasanın altında fiyatlar ile kaliteli, hızlı, güvenilir ve garantili hizmet sağlıyoruz. Haftanın her günü iletişime geçebileceğiniz servisimiz Ankara ilinin tüm yoğun yerleşim yerlerine ekip gönderebiliyor.

HİZMETLERİMİZ

Tunalı Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Tunalı Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Tunalı Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Tunalı Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Tunalı Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Tunalı Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Tunalı Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Tunalı BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Tunalı Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Tunalı ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Tunalı Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Tunalı Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Tunalı Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

tunalı kombi bakımı

Tunalı Kombi Servisi

Tunalı Kombi bakım ücretleri en uygun fiyatlarla uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm Ankara geneline kesintisiz ulaşım sağlayarak sorunlarınıza çözüm ortaklığında bulunmaktayız. Ankara ve çevre il ve ilçelerde servis hizmeti veren, teknik servisimiz geniş müşteri portföyüne sahip bir firmadır.

Tunalı kombi bakım servisleri en hızlı şekil ulaşım sağlayarak aynı gün içerisin de tamir hizmeti sağlamaktadır. Ankara Tunalı merkezimiz olmak üzere her gecen gün sizlere daha yakın olabilmek adına şubelerimizi ve is ortaklarımızın sayısını artırmaktayız.

Haftanın her günü iletişime geçebileceğiniz servisimiz Ankara ilinin tüm yoğun yerleşim yerlerine ekip gönderebiliyor. Ankara merkez Tunalı ve tüm semtlerinde mobil ekiplerimizle garantili hizmet sunmaktayız. Hesaplı, güvenilir, kaliteli ve uzman ustalarımızla birlikte sizleri bekletmeden, zamanında, güvenilir, kaliteli hizmetler için Arayın, Hemen Geliriz! Ankara Tunalu Kombi bakımı, tüm kombi bakımı hizmetlerini sunmaktayız. 

Tunalı Kombi Servisi

Ankara içerisinde 5 gezici aracımızdan uygun olan ustamızla birlikte kısa bir süre içerisinde yönlendirilir. Tunalı Kombi bakımı, tüm kombi bakımı hizmetlerini sağlamaktayız.

Ankara bağlı tüm ilçelerinin tamamına ve çevresine hizmet veren Tunalı kombi teknik servis hizmeti veririz. Ankara Tunalı acil gezici kombi servislerimiz 24 saat sizlere hizmet vermek için beklemektedirler. %100 müşteri odaklı çalışmalarımız ve başarılı tamir işlemlerimizle Ankara ve civarına hizmet veriyoruz.

Tunalı Kombi Tamiri Ankara Tunalı Kombi Tamiri, Kombi Arıza ve petek temizleme en yoğun hizmet verdiğimiz konular. Ankara kombi bakım servisi olarak kombinizin tüm parçaları ve aksesuarları ayrı ayrı bakımı yapılarak kontrolleri yapılmaktadır. Ankara Tunalı Kombi servisi ve kombi tamiri ile ilgili her türlü konuda bizi arayabilirsiniz. Tunalı de faaliyet gösteren firmamız, Ankara’nın tüm bölgelerine hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

tunalı kombi tamiri

Tunalı Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.