Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

YEŞİLBAYIR KOMBİ SERVİSİ

yeşilbayır kombi servisi

Yeşilbayır kombi yetkili servisin fiyatlarına mahkum değilsiniz bizden mutlaka fiyat alınız. Tüm kombi ve petek arıza, tamir bakım ve ikinci el kombi ihtiyaçlarınızda Ankara da 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Ankara Yeşilbayır Kombi Tamir Servisimiz hizmet verirken marka ve model gözetmez. Hızlı ve yerinde cihaz bakım arıza tespitiyle Ankara ve tüm semtlerinde en çok tercih edilen servisiz. Servisimiz Ankara tüm bölgelerinde uzman ve eğitimli ekibi ile Yeşilbayır Teknik servis hizmeti vermektedir.

Yeşilbayır Kombi tamiri, bakımı ve petek temizleme hizmetleri sağlamaktayız. Firmamız 36 yıldır Ankara ili ve ilçelerinde her marka kombi ve modele, kombi servisi, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, kombi yedek parça satış hizmetini garantili olarak devam ettirmektedir.

Ankara ve çevresine güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir. Firmanın kuruluş amacı Yeşilbayır Kombi Servis hizmetinin gerçekleşmesi ve bu gerçekleşen hizmette müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi profesyonel ekip ile sağlamaktadır. Yeşilbayır kombi arıza ve bakım konusunda üstün deneyimleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluk duyarız. Kombi servisimiz Ankara şehrinde hem kapsam bakımından hem de kalite bakımından dünya standartlarında hizmet sağlamaktadır.

Yeşilbayır kombi servisi olarak petek temizliği , başka bir değişle Ankara petek temizleme hizmetlerimiz sayesinde kombi petekleri daha verimli ve ekonomik çalışmaktadır. Kombi servisi olarak Ankara bölgesindeki Yeşilbayır Kombi Acil Servis taleplerinizi mümkün olan en kısa süre içerisinde karşılıyoruz. Ankara merkezli kombi servisimiz farklı marka ve özellikteki kombilere özel servis hizmeti verebilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Yeşilbayır Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Yeşilbayır Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Yeşilbayır Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Yeşilbayır Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Yeşilbayır Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Yeşilbayır Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Yeşilbayır Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Yeşilbayır BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Yeşilbayır Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Yeşilbayır ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Yeşilbayır Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Yeşilbayır Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Yeşilbayır Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

yeşilbayır kombi bakımı

Yeşilbayır Kombi Servisi

Yeşilbayır kombi ve petek temizliği için gelen ustalarımız sadece temizlik ile ilgili değil, kombinizin neden ısıtmadığı ile ilgili size tecrübe ve deneyimler verip, çözüm yoluna gitmeye çalışacaktır. Yeşilbayır kombi servis hizmetlerimiz tüm Ankara’yı kapsamaktadır Ankara kombi teknik servisi olan firmamız Yeşilbayır kombi bakımı ve kombi arıza tespiti ve kombi tamir hizmetini Ankara genelinde vermektedir. Yeşilbayır Kombi Servisi hizmetinde Ankara gibi bir metropolde onlarca firma bulunmakta. Ankara Yeşilbayır Kombi teknik Servisi olarak; kombi tamir, kombi bakım ve petek temizleme hizmetlerini beraberinde sunuyoruz.

Sahasında uzman Ankara kombi teknik servis elemanlarımızca Yeşilbayır 7/24 kombi teknik servisi olarak hizmet verilmektedir. Yeşilbayır Ankara Kombi tamiri işlemini mutlak olarak işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Uzun yıl tecrübelerimiz ile Ankara “Kombi Servisi” hizmeti hususunda karşılaştığınız tüm kombi sorunlarınıza anında çözüm üretiriz.

Ankara Yeşilbayır kombi servisimiz her marka ve her model kombinin tamirat işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ankara en iyi kombi tamircisi olarak sizlere en kaliteli kombi hizmetlerini sunarız. Klima bakım ve onarım yaptırmak isteyen hemşerilerimiz Ankara Yeşilbayır ve çevre ilçelerden 0312 322 18 18 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Yeşilbayır Kombi Servisi

Yeşilbayır kombi tamir, servis bakım ve montaj yedek parça sektöründe öncü olan zeki Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için çalışmakta. Ankara genelinde Radyatörlerinizi yerinden çıkarmadan evinizi kirletmeden petek temizliğini yapıyoruz. Doğalgaz Yeşilbayır Kombi bakım işlemleriniz için özel servis olarak hizmet sağlamaktayız. Kombi tamiri hizmetini Yeşilbayır geneline de veren firmamız, Ankara içerisinde tüm bölgelere hızlı ve emniyetli bir şekilde hizmet vermektedir. Yeşilbayır Ankara Kombi bakımı nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir konusun da sizlere detaylı bilgi aktarmaktayız. YeşilbayırAnkara Kombi bakımı neden yapılmalı sorusuna değinecek olursak, kombi bakımı sizlere enerji tasarrufu sağlarken aynı zaman da ısınma veriminizi de arttırır. Kış günlerinde başa gelebilecek en büyük şanssızlıklardan biri Ankara kombi arızası olsa gerek. Garantili olarak kombinizi onarılmasını isterseniz Yeşilbayır Kombi Bakım ve Tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yeşilbayır Kombi arızaları çözümleri ve püf noktaları hakkın da bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yeşilbayır Kombi Servisi, genişleyen servis ağı ile bir çok yerde kusursuz hizmet vermekte. Kombi bakımı, petek temizliği ve kombi arıza giderme hususunda bizleri Ankara merkez ve çevre ilçelerden 0312 322 18 18 numaralı telefondan arayarak destek alabilirsiniz. Yeşilbayır Kombi bakım ve arızaları gibi gereksinimlerinizde arayarak gereken kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

yeşilbayır kombi tamiri

Yeşilbayır Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.