Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

YÜKSEL CADDESİ KOMBİ SERVİSİ

yüksel caddesi kombi servisi

Yüksel Caddesi Kombi Bakımı sektöründe kendini ispat etmiş başarılı bir kombi servisiyiz. Daha az yakıt faturası ve daha iyi bir ısı sağlayıcısına sahip olmak istiyorsanız Ankara Yüksel Caddesi ve çevre ilçelerden telefon numaralarımıza veya iletişim adreslerimize ulaşarak 7/24 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz. Yüksel Caddesi Kombi bakımı düzenli aralıklarla yapıldığın da kombiniz de arızalanmalar en aza inerek verimli bir çalışma sağlayacaktır. Yüksel Caddesi 7/24 Kombi Servis Bakımı 6 ayda aralıklarla veya en az yılda bir kez yapılmalıdır. Ankara kombi bakımını her yıl yaptırmazsak ısınma sorunu ile karşılaşabiliriz. Firmamız Ankara bölge itibari ile tanınan ve kombi konusunda uzman ekipleriyle beraber çalışmayan Yüksel Caddesi kombi tamir ve kombi bakım zamanında hizmet vermektedir.

Yüksel Caddesi Kombi bakımı, petek temizliği ve kombi arıza giderme hususunda bizleri Ankara merkez ve çevre ilçelerden 0312 322 18 18 numaralı telefondan arayarak destek alabilirsiniz.

Yüksel Caddesi kombi servisleri firmamız tarafından uygulanan işlem ile ilgili mutlak olarak fiş teminin de bulunmaktadır. Her yıl soğuklardan korunmak amaçlı kullanılmakta olan kombilere mutlaka ve düzenli bir şekilde Ankara kombi bakımı yapılması gerekir. Ankara kombi servisi olarak acil servis taleplerinizi mümkün olan en kısa süre içerisinde karşılıyoruz. Yüksel Caddesi Viessmann kombi servis hizmetleri için 0312 322 18 18.

Yüksel Caddesi Kombi bakım ücretleri en uygun fiyatlarla uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yüksel Caddesi Ankara diğer Kombi servisleri ile aramız da ki en belirgin fark 7/24 acil servis imkanını sizlere sağlamaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Yüksel Caddesi Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Yüksel Caddesi Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Yüksel Caddesi Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: (0312) 322 18 18

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Yüksel Caddesi Kombi Servisi
Telefon Numaraları

ferr

Yüksel Caddesi Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Yüksel Caddesi Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Yüksel Caddesi Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Yüksel Caddesi BOSCH Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Yüksel Caddesi Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Yüksel Caddesi ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Yüksel Caddesi Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Yüksel Caddesi Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Yüksel Caddesi Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

yüksel caddesi kombi bakımı

Yüksel Caddesi Kombi Servisi

Yüksel Caddesi Kombi yedek parça satışlarımızı daha da genişleterek, kaliteli hizmetimizi tüm Ankara bölgesine yaymaktır. Bizlere ulaştığınız gün Ankara ilinin neresinde olursanız olun anında orada oluruz. Ankara Yüksel Caddesi Kombi Teknik Servis olarak kombi servisi kış kampanyalarını başlatmış bulunuyoruz.

Ankara’nın her ilçe ve semtinde olduğu gibi Yüksel Caddesi’te de gece gündüz demeden gerekli bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Yüksel Caddesi Kombi Arıza ve Bakım yapılmamasından ötürü kombilerin arızalanma ihtimali artar ve Yüksel Caddesi kombi tamiri yapılması gerekir. Tüm Ankara bölgesinde bulunarak kombi sorunu yaşamakta olan tüketicilerimiz var ise her zaman bizleri arayabilir ve yardımları da uzman ekibimizden alabilirsiniz.

Yüksel Caddesi Kombi bakımı, tüm kombi bakımı hizmetlerini sağlamaktayız. Size daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermek için Ankara her noktasında bulunan uzman servis ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. Ankara ilinde kombi ile ilgili her türlü sorununuz için garantili olarak aynı gün içerisinde servis hizmeti verilmektedir.

Yüksel Caddesi Kombi Servisi

Kombilerin tamirat işlemi Yüksel Caddesi Kombi Tamiri gibi kurumsal yerlerden tarafından gerçekleştirilmelidir. Kombi servisimiz Ankara ve tüm bölgesine gezici araçları ile hizmet vermektedir.

Yüksel Caddesi Kombi Arıza Servisi teknolojik gelişmeleri yakından takip ederiz. Yüksel Caddesi Kombi Servisi olarak yılların deneyimi ve uzman kadromuz eşliğinde Ankara bölgesinin servis ihtiyacına hızlı ve garantili çözümler üretmekteyiz.

Ankara içerisinde 5 gezici aracımızdan uygun olan ustamızla birlikte kısa bir süre içerisinde yönlendirilir. Hem kapsam açısından hem de kullanılan teknolojik imkânlar açısından Ankara bölgesindeki en iyi kombi tamirat servisidir. Yüksel Caddesi kombi arıza ve bakım servisimiz insanları soğukta mağdur etmeyecek şekilde kombilerini onarmaktayız. Ankara Kombi Tamir Servisi olarak kalorifer peteklerinizin temizliğini ve kombi bakımını birlikte yapıyoruz. Firmamız Kombi ürünlerinde uygun servis hizmeti sunmak amacı ile tüm Ankara bölgesine kampanyalar yapmaktadır.

yüksel caddesi kombi tamiri

Yüksel Caddesi Kombi Servisi
Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer  ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına 🙂

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.