Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

BORNOVA KOMBİ SERVİSİ

Bornova Kombi Servisi şimdi İzmir’in en gözde yerinde Bornova da hizmetinizde. Tüm marka ve model Kombi Tamiri ve Kombi Bakımı 2 yıl garantili şekilde yapılmaktadır. Kombinin yeterli ısıtmaması, petek temizleme, kombi genel bakımı, parça değişimi gibi tüm hizmetlerimiz garanti kapsamı altında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bornova Kombi Servisi
Bornova Kombi Servisi

Düzenli Bakım
Kombilerin düzenli olarak bakımı, cihazın verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bornova kombi servisi, kombilerin periyodik bakımını yaparak cihazın ömrünü uzatır ve enerji tasarrufu sağlar. 

Onarım ve Tamir
Kombilerde meydana gelebilecek arızalar, hızlı bir şekilde çözülmelidir. Bornova kombi servisi, deneyimli teknik ekibi ile kombilerde meydana gelen her türlü arızayı hızlı ve etkili bir şekilde onarır. Ayrıca bir önceki yazımız olan Bornova Beyaz Eşya Servisi adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yedek Parça Temini
Kombilerde kullanılan yedek parçaların orijinal ve kaliteli olması, cihazın verimli ve güvenli bir şekilde çalışması için çok önemlidir. Bornova kombi servisi, orijinal yedek parça temini konusunda garantili hizmet sunar.

Acil Servis
Kombilerde beklenmedik arızalar meydana gelebilir. Bornova kombi servisi, 7/24 acil servis hizmeti ile kombi kullanıcılarının karşısına çıkan acil durumları hızlı bir şekilde çözer.

Kombilerinize düzenli olarak bakım yaptırmanız size ekonomik olarak katkı sağlayacaktır. Daha fazla ısınmaya daha az ücret ödeyerek hem cebinize hemde kombi ömrünüze ömür katacaksınız. Bornova Kombi Tamircisi size bir telefon kadar yakın. ☎️ (0232) 227 66 44 ☎️

Bornova Hava Durumu

+34
°
C
H: +36°
L: +20°
Bornova
Pazar, 03 Temmuz
7 Günlük Hava Tahmini
PtSaÇaPeCuCt
+36°+37°+36°+37°+36°+33°
+18°+18°+18°+20°+21°+21°
Bornova Kombi Servisi
bornova kombi servisi

Bornova Kombi Teknik Servisi

Bornova Kombi Servisi olarak başlıca hizmet verdiğimiz markalar arasında Arçelik, Baymak, Alarko, Viessmann, Bosch, Vaillant, Ferroli, Beko, Ariston, Baykan, Bederus gibi markalar dışında tüm marka ve model kombileriniz için %100 Orijinal Parça Değişimi ile garantili ve kaliteli tamir / bakım / onarım hizmeti. Bornova bölgesinde ikamet ediyorsanız ve doğalgaz & kombi ile ilgili tehlikeli sorunlarınız için Bornova Belediyesi Çağrı Merkezini arayarak durum hakkında bilgi verebilirsiniz. Ücretsiz bir servisdir. 

Ücretsiz Arıza Tespiti ile süpriz fiyat ve faturalar oluşturmuyoruz. Herşey sizin bilginiz ve izniniz dahilinde gelişmektedir. (Parça değişimi, tamiri, v.b işlemler). Bornova halkının en çok tercih ettiği kombi servisi firması Zeki Teknik Servis size bir telefon kadar yakın. Unutmayın ki kombi bakımı ve kombi tamiri profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde üzücü ve maddi/manevi zararlı sonuçlara yol açabilir. Bornova Beyaz Eşya Tamircisi isimli sitemize de mutlaka göz atmalısınız.

Bornova Kombi Servisi
Bornova Kombi Servisi

Bornova Kombi Servisinin Tamir ve Onarım Hizmetleri
Bornova kombi servisi, deneyimli ve uzman teknik ekibi ile kombilerde meydana gelen çeşitli arızaların tamir ve onarım hizmetlerini sunmaktadır. İşte servisin sunduğu temel tamir ve onarım hizmetleri:

Elektronik Kart Tamiri
Kombilerde sıkça karşılaşılan arızalardan biri elektronik kart arızalarıdır. Elektronik kart arızaları kombinin çalışmasını engeller ve verimliliğini düşürür. Bornova kombi servisi, elektronik kart arızalarını profesyonel bir şekilde tamir eder ve cihazın tekrar düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar.

Isıtma Problemleri
Kombilerde ısıtma problemleri, genellikle su basıncı düşüklüğü, devir daim pompası arızası veya termostat sorunlarından kaynaklanır. Bornova kombi servisi, kombilerde meydana gelen ısıtma problemlerini hızlı ve etkili bir şekilde çözer.

Su Akışı Problemleri
Kombilerde su akışı problemleri, tıkanmış veya arızalı su valfi, kirli su filtresi veya devir daim pompası sorunlarından kaynaklanabilir. Bornova kombi servisi, su akışı problemlerini tespit eder ve gerekli tamiratı yaparak kombinin su akışını düzelir.

Gaz Sızıntıları
Kombilerde gaz sızıntıları, hayati tehlike oluşturan ciddi bir arızadır. Gaz sızıntıları, genellikle contaların aşınması veya bağlantı hatalarından kaynaklanır. Bornova kombi servisi, gaz sızıntılarını tespit eder ve hızlı bir şekilde çözüm sağlar.

Ses ve Titreşim Problemleri
Kombilerde meydana gelen ses ve titreşim problemleri, fan motoru arızası, devir daim pompası sorunu veya yanma odası sorunlarından kaynaklanabilir. Bornova kombi servisi, ses ve titreşim problemlerini tespit eder ve gerekli onarımı yaparak kombinin sessiz ve düzgün çalışmasını sağlar. Bornova Beyaz Eşya Ustası olarak başta kombi olmak üzere tüm arıza ve tamir hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SERVİS KAYDI OLUŞTUR

Bornova Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: 0232 227 66 44

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Bornova Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: 0232 227 66 44

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Bornova Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: 0232 227 66 44

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Bornova Kombi Tamir Hizmetlerimiz

– Akış Şalteri Kombi Tamiri
– Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
– ByPass Diyafram Kombi Tamiri
– Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
– Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
– Elektronik Kart (Anakart) Kombi Arızası Tamiri
– Emniyet Ventili Kombi Tamiri
– Eşanjör Kombi Tamiri
– Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
– Baca Fan Kombi Arızası Tamiri
– Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Tamiri

– Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
– Hava Prujörü Kombi Tamiri
– Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
– Kılcal Boru Kombi Tamiri
– NTC (Sensör) Kombi Tamiri
– Pompa Kombi Tamiri
– Prosestat Kombi Tamiri
– Swich Kombi Tamiri
– Basınç Sondası Kombi Tamiri
– Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
– Tribün Kombi Tamiri

Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına :)

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

kombi teknik servisi

Bornova Kombi Servisi
Teknik Servis Telefon Numarası

ferr

Bornova Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Bornova Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Bornova Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Bornova Bosch Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Bornova Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Bornova ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Bornova Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Bornova Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Bornova Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA