Kombi Servisi. Tüm marka ve model kombiler 2 yıl garantili tamir hizmeti.

ÇİĞLİ KOMBİ SERVİSİ

Çiğli Kombi Servisi şimdi İzmir’in en gözde yerinde Çiğli’de hizmetinizde. Tüm marka ve model Kombi Tamiri ve Kombi Bakımı 2 yıl garantili şekilde yapılmaktadır. Kombinin yeterli ısıtmaması, petek temizleme, kombi genel bakımı, parça değişimi gibi tüm hizmetlerimiz garanti kapsamı altında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Çiğli Kombi Servisi
Çiğli Kombi Servisi

Kış aylarının gelmesiyle birlikte evlerimizde sıcacık bir ortam yaratmak için kullandığımız kombiler, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Ancak, bu cihazların zamanla yaşadığı aşınmalar, düzenli bakım gereksinimi ve arızalarıyla karşılaşma olasılığı da artar. İşte bu gibi durumlar için Çiğli Kombi Servisi devreye giriyor. 

Çiğli Kombi Servisi, İzmir’in Çiğli ilçesinde hizmet veren, kombi bakımı, onarımı ve montajı konularında uzmanlaşmış bir servis hizmetidir. Kombi cihazlarının teknolojik yapısı ve karmaşıklığı nedeniyle, bu cihazlarla ilgili yaşanan her türlü sorunun çözümü için profesyonel bir yaklaşım gerekmektedir. Çiğli Kombi Servisi, bu ihtiyacı karşılamak üzere alanında uzman teknisyenleriyle hizmet vermektedir.

Uzman ve Deneyimli Kadro: Çiğli Kombi Servisi, kombi cihazlarının tüm marka ve modelleri konusunda eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir ekibe sahiptir. Bu sayede kombinizin sorunları hızla teşhis edilir ve etkili bir şekilde çözülür.

Hızlı Hizmet: Acil durumlarda bile hızlı bir şekilde müdahale eden Çiğli Kombi Servisi, kombi arızalarını en kısa sürede gidermeyi hedefler.

Garantili Hizmet: Çiğli Kombi Servisi, sunduğu hizmetlerde kalitesinden emin olarak, müşterilere garantili bir hizmet sunar.

Uygun Fiyat Politikası: Kaliteli ve profesyonel bir hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı amaçlayan Çiğli Kombi Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Kombilerinize düzenli olarak bakım yaptırmanız size ekonomik olarak katkı sağlayacaktır. Daha fazla ısınmaya daha az ücret ödeyerek hem cebinize hemde kombi ömrünüze ömür katacaksınız. Çiğli Kombi Tamircisi size bir telefon kadar yakın. ☎️ (0232) 227 66 44 ☎️

Çiğli Hava Durumu

+31
°
C
H: +37°
L: +19°
Cigli
Pazartesi, 04 Temmuz
7 Günlük Hava Tahmini
SaÇaPeCuCtPz
+37°+37°+36°+37°+38°+36°
+21°+22°+23°+22°+23°+22°
Çiğli Kombi Servisi
çiğli kombi servisi

Çiğli Kombi Teknik Servisi

Çiğli Kombi Servisi olarak başlıca hizmet verdiğimiz markalar arasında Arçelik, Baymak, Alarko, Viessmann, Bosch, Vaillant, Ferroli, Beko, Ariston, Baykan, Bederus gibi markalar dışında tüm marka ve model kombileriniz için %100 Orijinal Parça Değişimi ile garantili ve kaliteli tamir / bakım / onarım hizmeti. Çiğli bölgesinde ikamet ediyorsanız ve doğalgaz & kombi ile ilgili tehlikeli sorunlarınız için Çiğli Belediyesi Çağrı Merkezini arayarak durum hakkında bilgi verebilirsiniz. Ücretsiz bir servisdir.

Ücretsiz Arıza Tespiti ile süpriz fiyat ve faturalar oluşturmuyoruz. Herşey sizin bilginiz ve izniniz dahilinde gelişmektedir. (Parça değişimi, tamiri, v.b işlemler). Çiğli halkının en çok tercih ettiği kombi servisi firması Zeki Teknik Servis size bir telefon kadar yakın. Unutmayın ki kombi bakımı ve kombi tamiri profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde üzücü ve maddi/manevi zararlı sonuçlara yol açabilir. Ayrıca bir önceki yazımız olan Çiğli Beyaz Eşya Ustası adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Çiğli Kombi Servisi’nin Sunduğu Hizmetler

Kombi Bakımı: Kombilerin düzenli bakımı için profesyonel ve detaylı bir hizmet sunulmaktadır. Bu bakımlar sayesinde cihazınızın verimliliği artırılır ve olası arızaların önüne geçilir.

Kombi Onarımı: Her türlü kombi arızasında hızlı ve etkili bir müdahale ile cihazınızın kısa süre içinde tamir edilmesi sağlanır.

Kombi Montajı: Yeni bir kombi aldıysanız veya mevcut kombinizi değiştirmek istiyorsanız, uzman ekiplerimiz tarafından kombi montajı konusunda güvenilir bir hizmet sunulmaktadır.

24/7 Acil Servis: Beklenmedik kombi arızaları ve acil durumlarda, günün her saatinde hızlı bir müdahale ile problemin çözülmesi için Çiğli Beyaz Eşya Servisi olarak 24/7 acil servis hizmeti sunulmaktadır.

Kış aylarında sıcak ve konforlu bir yaşam alanı için kombi cihazlarının düzenli bakımı ve gerekli durumlarda profesyonel bir servis hizmeti almak büyük önem taşır. Çiğli Kombi Servisi, bu konuda İzmir’in Çiğli ilçesindeki vatandaşlara kaliteli, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunarak kışın en soğuk günlerinde dahi sıcacık bir yaşam alanı sağlar.

SERVİS KAYDI OLUŞTUR

Çiğli Kombi Servisi

kombi tamiri

kombi servisi ara Hemen Ara: 0232 227 66 44

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Çiğli Kombi Bakımı

kombi bakimi

kombi servisi ara Hemen Ara: 0232 227 66 44

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Çiğli Petek Temizliği

petek temizligi

kombi servisi ara Hemen Ara: 0232 227 66 44

kombi servisi whatsapp WhatsApp:  (0535) 560 43 59

Çiğli Kombi Tamir Hizmetlerimiz

– Akış Şalteri Kombi Tamiri
– Ateşleme Elektrodu Kombi Tamiri
– ByPass Diyafram Kombi Tamiri
– Doldurma Musluğu Kombi Tamiri
– Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi Kombi Tamiri
– Elektronik Kart (Anakart) Kombi Arızası Tamiri
– Emniyet Ventili Kombi Tamiri
– Eşanjör Kombi Tamiri
– Plakalı Eşanjör Kombi Tamiri
– Baca Fan Kombi Arızası Tamiri
– Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) Tamiri

– Gösterge (Manometre) Kombi Tamiri
– Hava Prujörü Kombi Tamiri
– Üç Yollu Vana Kombi Tamiri
– Kılcal Boru Kombi Tamiri
– NTC (Sensör) Kombi Tamiri
– Pompa Kombi Tamiri
– Prosestat Kombi Tamiri
– Swich Kombi Tamiri
– Basınç Sondası Kombi Tamiri
– Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) Kombi Tamiri
– Tribün Kombi Tamiri

Sık Sorulan Sorular

Öncelikle sıcak su ve kalorifer ateşleme durumu kontrol edilmeli ve daha sonra kombinin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı eğer bir buraya kadar bir sorun yoksa kombinin baca fanını temizleyerek başlayabilirsiniz. Sonrasında kalorifer dönüş hat borularını da temizleyebilir ve bar basınçları kontrol edildikten sonra gerekli testler yapılmalıdır. Profesyonel bir şekilde bakım yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kombi bakımı her sene düzenli olarak yapılırsa doğal gaz faturanızda ciddi anlamda düşüş görürsünüz. Yaz kış fark etmez kombi sadece ısınmak için değil mutfak ve ocak içinde kullanılmaktadır. Kombi bakımını düzenli olarak yaptırmadığınız sürece size daha fazla maliyete sebep olacaktır.

Kombinin kendini ateşleyip ısıtma işlemini yapabilmesi için ortalama 1,5 BAR seviyesine kadar su dolumu yapılmalıdır. Eğer kombide bir arıza veya hata varsa bar seviyesi sürekli değişecektir. Bu durumda profesyonel kombi servisi için bizi arayabilirsiniz.

Peteklerin tamamı yeterince ısınmıyorsa peteklerin gazı alınmalı ve gerekirse petek temizliği yapılmalıdır. Bu şekilde kombiyi kullanmaya devam ederseniz normale göre 2 kat fatura ödersiniz. Petek Temizleme Makinesi ile çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Uygun fiyatlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil kombilerin tamamı yoğuşmalıdır. Az enerji tüketip daha fazla ısınma işlevi vardır. Gaz içerisinde ki suyu yoğuşturur ve baca gazı sıcaklığını düşürerek ilave verim artışı ve enerji kazanırlar. Hem cebinize iyi gelir hemde evin daha iyi ısınmasına :)

Kombi bakımı ve petek temizliği sorunsuz olarak yapıldıysa kombinin sürekli açık kalması sürekli gaz kullandığı anlamına gelmez. Sıcaklık sizin istediğiniz derecenin altına düştüğünde kombi tekrar çalışmaya başlar. Kısacası hiç bir zararı yoktur.

Kombiniz normale göre daha fazla gürültülü çalışıyorsa bunun bir çok sebebi olabilir.  Kombi fan motoru arıza yapmış olabilir, devir daim motorunda arıza meydana gelmiş olabilir veya kombi haznesinde su kalmış olabilir. Kısacası kontrol edilmeli ve ona göre tamir – bakım işlemi uygulanmalıdır.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

kombi teknik servisi

Çiğli Kombi Servisi
Teknik Servis Telefon Numarası

ferr

Çiğli Ferroli Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

alarko kombi servisi

Çiğli Alarko Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

vaillant kombi servisi

Çiğli Vaillant Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

bosch servisi telefon numarasi

Çiğli Bosch Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

baymak kombi servisi

Çiğli Baymak Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

eca kombi servisi

Çiğli ECA Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

viessmann kombi servisi

Çiğli Viessmann Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

demirdokum kombi servisi

Çiğli Demirdöküm Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA

buderus kombi servisi

Çiğli Buderus Servisi
kombi servisi ara  HEMEN ARA